Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.03.2018 08:21
Ace Combat. Wygląda na to, że dostaniemy remastery 3 gier z PS2
1015V

Ace Combat. Wygląda na to, że dostaniemy remastery 3 gier z PS2

Żyjemy w czasach generacji "odgrzewanych kotletów". W zasadzie można zapytać, która znana marka nie została jeszcze poddana procesowi odświeżania? Wygląda na to, że tym razem padło na Ace Combat...

Na japońskiej stronie z anonsami związanymi z zatrudnieniem pojawiło się ogłoszenie pracy dla dewelopera z doświadczeniem w "planowaniu/wspieraniu dyrektorskim". Bandai Namco szuka kogoś, kto przewodził wcześniej zespołem przynajmniej 15 osób, tworzących tytuł na PS4, XOne lub multiplatformową pozycję.

Ace Combat: Infinity kończy loty

To samo w sobie nie jest jakoś specjalnie emocjonujące, ale spójrzmy dalej, co głosi rzeczone ogłoszenie w kategorii "Cechy pożądane". Wygląda na to, że chodzi o markę Ace Combat!

"Cechy pożądane

Ktoś z dużą wiedzą na temat takich gier z PS2 jak Ace Combat 04: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War, oraz Ace Combat Zero: The Belkan War. Przykładowo ktoś, kto potrafiłby dyskutować o zawartości konkretnej misji np. w Ace Combat 04".

Brzmi ciekawie i faktycznie wygląda to na przymiarki do stworzenia remastera Ace Combat 4, Ace Combat 5 i Ace Combat 0, być może wzbogaconego o nową zawartość. Na konkrety jeszcze pewnie trochę poczekamy, bo skoro wydawca szuka jeszcze pracowników, projekt dopiero się rozpoczyna.

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/job-listing-suggests-ace-combat-04-5-zero-remasters-development

Tagi: