Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2018 17:08
HBO GO w Polsce. Znamy datę premiery i cenę – bez dostawców!
10030V

HBO GO w Polsce. Znamy datę premiery i cenę – bez dostawców!

Świetna wiadomość dla fanów produkcji przygotowywanych przez HBO. Platforma właśnie potwierdziła oficjalne wprowadzenie do Polski HBO GO, które zostało „uwolnione” od dostawców. Widzowie otrzymają możliwość zobaczenia programów bez konieczności podpisywania umów z sieciami kablowymi oraz satelitarnymi.

W ubiegłym miesiącu miałem okazję wspomnieć o wprowadzeniu HBO GO do Polski, a dzisiaj mogę przedstawić szczegóły. Już od najbliższego poniedziałku otrzymamy dostęp do platformy bez dodatkowych pośredników.

HBO GO dostępne w Polsce. Darmowy miesiąc i wszystkie szczegóły

Na wstępie zaznaczę – tak HBO GO jest dostępne w Polsce, ale aktualnie mogą z niego skorzystać wyłącznie widzowie, którzy posiadają pakiet w przykładowo NC+ lub Cyfrowym Polsacie. Firma w końcu zdecydowała się „uwolnić” od pośredników i od 26 marca 2018 roku skorzystamy bez jakichkolwiek problemów z HBO GO.

HBO GO w Polsce będzie na początku dostępne za darmo przez pierwszy miesiąc, a później zapłacimy 29,90 zł. Opłatę dokonamy bezpośrednio do HBO, czyli po prostu założymy konto na HBO GO i tam będziemy mogli opłacić dostęp do usługi.

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ na HBO GO otrzymacie dostęp do między innymi – Gry o tron, Watahy, Westworld, Rodziny Soprano, Prawa ulicy, Paktu, czy też Kompanii braci.

HBO GO jest dostępne na Smart TV, tabletach, smartfonach, Apple TV, Chromecast, konsolach (PlayStation 4, PlayStation 3) oraz oczywiście na komputerach.

Źródło: https://imagazine.pl/2018/03/23/exclusive-hbo-go-niezalezne-dostawcow-tv-polsce-ruszyc-poniedzialek-26-03-2018/

Tagi: cena data premiery hbo HBO GO oferta