Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2018 12:48
ELEX wreszcie z grafiką 4K na PS4 Pro. Lepszy antyaliasing, poprawki bugów i tryb 1800p dla Xbox One X
1658V

ELEX wreszcie z grafiką 4K na PS4 Pro. Lepszy antyaliasing, poprawki bugów i tryb 1800p dla Xbox One X

Lepiej późno niż wcale. Po długim oczekiwaniu deweloperzy ELEX w końcu dzielą się z nami aktualizacją wprowadzającą rozdzielczość 4K na PS4 Pro i inne obiecane funkcje, które były już wcześniej dostępne na XOne X.

Z aktualizacji do ELEX mogą cieszyć się jednak nie tylko posiadacze PS4 Pro, który czekali na rozdzielczość 4K. Deweloperzy zadbali też o tryby natywnej rozdzielczości na Xbox One X w trybach innych niż 4K (do dyspozycji mamy teraz 3200 x 1800, czyli 1800p). Na obu konsolach za sprawą software'owego downsamplingu uzyskamy też lepszą grafikę podczas korzystania z wyświetlaczy 1080p.

Kolekcjonerka ELEX z figurką za 246 zł

To nie koniec nowości. Deweloperzy ELEX zadbali o zmiany w poziomie trudności. Teraz można wybrać ustawienia w opcjach dla obrażeń przyjmowanych przez postać, dla zadawanych przez nas obrażeń oraz określić jaki jest koszt wytrzymałości dla działań bohatera.

Dodano również rozwiązania antyaliasingu typu FXAA T2x oraz SMAA T2x. Ponadto autorzy załatali kilka bugów związanych z questami oraz poprawili balans rozgrywki w wielu aspektach (np. w wyłamywaniu zamków - zwiększono szansę na zepsucie wytrychów). Pełną listę poprawek znajdziecie tutaj.

Tagi: