Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 18:20
Virtus.pro zmienia. MICHU w zespole, TaZ w Team Kinguin
912V

Virtus.pro zmienia. MICHU w zespole, TaZ w Team Kinguin

Właśnie otrzymaliśmy oficjalną wiadomość dotyczącą wielkich zmian w Virtus.pro oraz Team Kinguin. Drużyny wymieniły się zawodnikami i dzięki temu w obu formacjach ma pojawić się sporo świeżości. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Już na początku ubiegłego miesiąca informowałem naszych czytelników o zmianach w Virtus.pro – wtedy to TaZ trafił na ławkę rezerwowych, a jego zmiennikiem został MICHU, który jednak był tylko i wyłącznie wypożyczony z Team Kinguin.

Niemcy uznają esport za sport. Politycy chcą pomagać sportom elektronicznym

Dzisiaj możemy potwierdzić, że wszystkie formalności zostały dopełnione, więc Virtus.pro oficjalnie będzie reprezentowane przez Michała MICHU Müllera, a w szeregach Team Kinguin pojawi się Wiktor TaZ Wojtas.

"To były bardzo trudne negocjacje, ale cieszymy się, że zakończyły się  dla nas pomyślnie. Po decyzji o rozstaniu się z Wiktorem Wojtasem, MICHU był dla nas priorytetem. Mam nadzieję, że Michał szybko przyzwyczai się do nowej drużyny i pomoże Virtus.pro wrócić na szczyt. Odnośnie TaZa, to chciałbym jeszcze raz podziękować mu za oddanie i ponownie powiedzieć, że był on głównym powodem, dla którego Golden Five dołączyło do VP, grało w barwach VP i wspólnie walczyło tyle lat."

Powyższe słowa wypowiedział Roman Dvoryankin, główny manager Virtus.pro, który nie ukrywa, że negocjacje nie były łatwe. W sprawie zmian wypowiedział się również Filip "NEO" Kubski:

“Nasza drużyna znana jest z utrzymywania jednego składu przez długi okres, więc każda następująca zmiana jest ogromna i budząca wiele emocji. Michu ma przed sobą bardzo trudne zadanie. Musi zastąpić jednego z najbardziej doświadczonych zawodników na scenie CS'a – TaZa, któremu życzymy powodzenia w decyzjach jakie podejmie.

Michał jest bardzo utalentowaną osobą, która wie, jak współpracować z zespołem, dlatego jesteśmy pewni, że to był trafny wybór. Jestem również spokojniejszy wiedząc, że negocjacje transferowe dobiegły końca i oficjalnie możemy potwierdzić nowy lineup Virtus.pro dywizji Counter-Strike'a”.

I kilka słów dodał Michał "MICHU" Müller:

“Z dniem dzisiejszym oficjalnie przybieram barwy Virtus.pro i staję u boku tak utytułowanych graczy. Dotarcie do tego etapu, wymagało ode mnie wielu godzin pracy, treningów, samodyscypliny i przede wszystkim wiary w sukces. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i daje mi to poczucie, że pasja włożona w grę nie poszła na marne. Jest to spełnienie marzeń i zdecydowanie moje największe osiągnięcie w esportowej karierze.

Za tym idzie ogromna motywacja do dalszego rozwoju osobistego. Z tego miejsca chciałbym również podziękować organizacji Kinguin oraz byłej drużynie za współpracę. To dzięki Wam nabyłem wiele doświadczenia i umiejętności, a nasze wspólne sukcesy i chwile spędzone razem zapamiętam do końca życia. Teraz wkraczam w nowy etap rozgrywki, który przynosi nowe trudy i wyzwania. Trzymajcie kciuki za mnie i moją nową drużynę!”

Skład Team Kinguin:

  • Wiktor 'TaZ' Wojtas
  • Jacek 'MINISE' Jeziak
  • Karol 'rallen' Rodowicz
  • Paweł 'reatz' Jańczak
  • Mikołaj 'mouz' Karolewski

Skład Virtus.pro

  • Filip 'NEO' Kubski
  • Jarosław 'pasha' Jarząbkowski
  • Janusz 'Snax' Pogorzelski
  • Paweł 'byali' Bieliński
  • Michał 'MICHU' Müller

Źródło: https://virtus.pro/pl/articles/michu-joins-virtus-pro

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs:go team kinguin Virtus.Pro