Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2018 15:44
God of War w złocie. Twórcy zakończyli prace nad grą
1957V

God of War w złocie. Twórcy zakończyli prace nad grą

Przez wiele miesięcy czekaliśmy na tę wiadomość. Cory Barlog właśnie potwierdził „złoty status” God of War i możemy mieć pewność, że gra zadebiutuje na rynku bez jakichkolwiek problemów. Szykujcie się na powrót boga wojny.

God of War trafi wyłącznie na PlayStation 4 dokładnie 20 kwietnia. Dzisiaj możemy potwierdzić, że ta data nie zostanie przełożona, ponieważ deweloperzy zakończyli wszystkie najważniejsze prace nad tytułem.

Poradnik do God of War

„God of War w złocie, dziecinko! Dziękuję każdemu wspaniałemu człowiekowi, który tak ciężko pracował, by to się stało. Żadne słowa, żadne emocje nie mogą wyrazić wdzięczności, którą mam dla Was wszystkich. Następny przystanek – 20 kwietnia!”

Powyższe słowa wypowiedział oczywiście Cory Barlog, który nie ukrywa zadowolenia z zakończenia wielkiego okresu w swoim życiu. To była wyjątkowo długa podróż, podczas której Santa Monica Studio musiało na nowo odkryć znanego wojownika.

Ojciec projektu nie ukrywa, że wszystkie najważniejsze elementy tytułu zostały już zakończone, a teraz pozostało tylko wypalić wszystkie płyty i dostarczyć je do sklepów.

„To była najtrudniejsza i najpiękniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem i mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie byłoby to możliwe bez pełnego wsparcia Sony i niestrudzonej pracy całego zespołu w Santa Monica Studio. Wiele razem przeszliśmy i nic bym nie zmienił. Jesteście najlepszym zespołem, na jaki kiedykolwiek mógł liczyć reżyser i jestem wdzięczny za każdą odrobinę pasji i dumy, jaką włożyliście w tę grę.”  

God of War w złocie

God of War w złocie

Źródło: Twitter.com

Tagi: cory barlog god of war playstation 4 Santa Monica Studio