Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2018 16:01
God of War z 4 poziomami trudności. Gra wymęczy fanów
2007V

God of War z 4 poziomami trudności. Gra wymęczy fanów

Napływają do nas kolejne, bardzo pozytywne informacje dotyczące God of War. Produkcja pozwoli śmiałkom poznawać świat nawet po ukończeniu głównej historii, a przed wyruszeniem w drogę wybierzemy jeden z czterech poziomów trudności.

Trudne gry są w ostatnich latach niezwykle popularne. Twórcy God of War nie zamierzają męczyć każdego zainteresowanego, ale część graczy może sprawdzić swoje umiejętności podczas wymagających walk.

Poradnik do God of War

Santa Monica Studio przygotowało do nowej historii Kratosa cztery poziomy trudności i w zasadzie nie jest to nic niezwykłego. Autorzy postanowili w pewien sposób zaszaleć i sympatycy wyzwań mogą liczyć na ciekawe atrakcje:

„Przygotowaliśmy sporo rzeczy, aby było to prawdziwe wyzwanie, a nie tylko cyniczny wzrost. Wrogowie zostali odmienieni. Mają inne systemy ataków, jest zupełnie inaczej.”

Te słowa wypowiedział Cory Barlog, który podkreślił, że zadaniem jego zespołu było przygotowanie ciekawego wyzwania, a nie zwiększenia siły, czy też zdrowia przeciwników. Co ciekawe, najtrudniejszy poziom otrzyma swój własne slot na zapis i nie pojawi się opcja zmiany wyzwania.

W God of War otrzymamy również możliwość kontynuowania wydarzeń po zakończeniu głównego wątku – jest to dobra opcja dla graczy, którzy chcą wycisnąć z tytułu wszystkie soki i zgłębić każdą tajemnicę.

Źródło: https://www.rollingstone.com/glixel/features/hands-on-with-god-of-war-evocative-gaming-bliss-w518039

Tagi: