Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.03.2018 10:53
GTA Online. Hołd dla Hotring z GTA: Vice City, nowe samochody i wyścigi strzeleckie 
3012V

GTA Online. Hołd dla Hotring z GTA: Vice City, nowe samochody i wyścigi strzeleckie 

Grand Theft Auto VI może pojawić się na rynku dopiero w 2021 roku. Tak przynajmniej twierdzą informatorzy i analitycy rynkowi. GTA Online przynosi aktualnie zbyt duże wpływy dla Take-Two, by firma spieszyła się z produkcją nowej gry.

Najlepszym wyrazem tej tendencji jest najnowsza edycja Grand Theft Auto V. Już w kwietniu na rynku pojawi się GTA V Premium Edition, czyli edycja gry, która zawiera pakiet dodatków i waluty właśnie do wykorzystania w module GTA Online.

Premiera Grand Theft Auto VI za 3 lata

Wróćmy jednak do najnowszych aktualizacji. Tym razem Rockstar wprowadza nowość w postaci wyścigów Hotring w GTA Online. To hołd dla klasycznego trybu znanego z Grand Theft Auto: Vice City. To nie wszystko - wraz z trybem dorobiliśmy się 5 świeżych samochodów, które możecie zobaczyć w naszej galerii.

Poniżej szczegóły o tych aktualizacjach, prosto z oficjalnej strony Rockstar Games.


Tryb wyścigów Hotring

Nie ma nic bardziej amerykańskiego niż przywiązanie się do wnętrza łatwopalnej, turbodoładowanej machiny śmierci w postaci Declasse'a Hotring Sabre i wyruszenie na tor rywalizować z 29 innymi adrenalinowymi ćpunami. Sztachnijcie się narkotycznym zapachem palonej gumy i wysokooktanowej benzyny w 10 wyścigach samochodów seryjnych dla nowego Hotring Sabre i do 26 marca zgarniajcie podwójne premie GTA$ i RP.

5 nowych samochodów

Do salonów Legendary Motorsport i Southern San Andreas Super Autos trafia zestaw samochodów, bez których Wasze garaże nie będą kompletne. Oprócz wspomnianego Hotring Sabre pojawiają się też dwa nowe, wściekłe supersamochody: Overflod Entity XXR oraz Cheval Taipan. Vulcar Fagaloa, który można poddać rozmaitym modyfikacjom, od drewnianych paneli do wykończenia wnętrza, to powiew świeżego powietrza w świecie kombi. Natomiast klasa samochodów sportowych wzbogaca się o gotowego na modyfikacje, inspirowanego rajdami Vapida GB200, który może pochwalić się napędem na cztery koła i cofniętym silnikiem.

Wyścigi Strzeleckie (od 3 kwietnia)

Największe pole walki dla spaliniarzy i strzelców, bo wyścigi strzeleckie wymagają ciężkiej nogi i celnego oka. To szalony wyścig dla maksymalnie 8 drużyn po 2 graczy, w którym strzelcy muszą niszczyć działkiem punktowane cele, a kierowcy przechytrzyć konkurencję, aby zgarnąć premie za okrążenia.

A już wkrótce więcej...

1 maja będziecie unikać podwodnych min, latać nad pięknymi torami i przelatywać przez powietrzne bramki w 10 nowych, wyjątkowych wyścigach pojazdów specjalnych z udziałem Deluxo, Stromberga i Thrustera ze Skoku na koniec świata. Potem 29 maja do GTA Online trafi 7 nowych wyścigów z transformacją wykorzystującymi nowe i klasyczne pojazdy wyścigowe oraz zestaw świeżych wymagających torów.

Jeśli chcielibyście przenieść rywalizację z toru w nieco bardziej bojowe środowisko, to mamy dla Was dwa nowe tryby adwersarza oraz podwójne premie i zniżki związane z przeróżnymi trybami, zadaniami, pojazdami i nie tylko. A w najbliższych tygodniach i miesiącach w Los Santos pojawią się nowe propozycje od firm Pegassi, Overflod, Lampadati i nie tylko. Wiosną zamierzamy też dodać zestaw nowych narzędzi i aktualizacji dla kreatora, w tym opcje pogodowe, personalizowane nazwy drużyn i punkty kontrolne z przeskokiem dla wyścigów z transformacją.

Tagi: