Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 20:30
NVIDIA przygotowała graczy na Sea of Thieves
745V

NVIDIA przygotowała graczy na Sea of Thieves

Firma NVIDIA potwierdziła przygotowanie nowych sterowników Game Ready, dzięki którym gracze na komputerach osobistych mogą liczyć na przyjemną rozgrywkę w trzy kolejne tytuły. Na liście znajduje się właśnie debiutujący Sea of Thieves.

Sea of Thieves właśnie trafił na Xboksa One i komputery osobiste. Gra jest dostępna między innymi dzięki usłudze Xbox Game Pass i klienci mogą zgarnąć pełną wersję inwestując w usługę Microsoftu. Za 29 zł na miesiąc otrzymacie dostęp do wielu ciekawych tytułów.

NVIDIA RTX zapewni nową jakość renderingu w czasie rzeczywistym. Poznajcie nowości z GDC

Firma NVIDIA systematycznie ulepsza wielkiej produkcje przygotowują sterowniki Game Ready i najnowszym tytułem jest właśnie pozycja Rare. Inżynierowie stworzyli sterowniki, które zapewnią „najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki”.

„Sterowniki Game Ready są udostępniane najpóźniej w dniu oficjalnej premiery gry i zapewniają jak najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki. Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Poza tym każdy sterowniki Game Ready posiadają certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.”

Jednocześnie mogę potwierdzić, że Call of Duty WWII oraz Tekken 7 otrzymują obsługę funkcji NVIDIA Highlights. Technologia automatycznie rejestruje kluczowe momenty gry, efektowne akcje i decydujące o zwycięstwie zagrania, dzięki czemu najlepsze fragmenty rozgrywki są uwiecznione i można się nimi dzielić w mediach społecznościowych takich jak Facebook, YouTube czy Imgur.

Na konferencji GDC firma NVIDIA ujawniła cztery gry z aktywną funkcją Ansel. Star Wars Battlefront II otrzyma wsparcie NVIDIA Ansel od 21 marca, Kingdom Come: Deliverance już wkrótce, a Q.U.B.E. 2 oraz Pure Farming 2018 obsługują Ansel od dnia premiery.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: game ready nvidia Sea of Thieves