Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2018 16:55
Nindies Showcase Spring 2018. Oglądajcie z nami konferencję Nintendo
955V

Nindies Showcase Spring 2018. Oglądajcie z nami konferencję Nintendo

Nintendo zaprasza na kolejne wydarzenie, dzięki któremu poznamy gry zmierzające na Nintendo Switcha. Japończycy nie zwalniają tempa i dzisiaj zaprezentują szerokiej publiczności produkcje od deweloperów third-party.

Japończycy odrobili zadanie domowe i znacząco poprawili kontakt z deweloperami third-party. W przypadku Nintendo Wii U wielu twórców „indyków” narzekało na brak odpowiedniego wsparcia od Nintendo, ale tym razem Big N nie zamierza zmarnować okazji i chętnie wprowadza na swoje konsole nowe gry.

Nintendo Direct wszystkie informacje. Crash, Smash, Dark Souls i więcej

Japończycy robią nawet jeden dodatkowy krok względem Sony oraz Microsoftu, ponieważ korporacja systematycznie organizuje wydarzenia zatytułowane „Nindies Showcase”. To właśnie na tej imprezie poznajemy gry od deweloperów third-party, które w kolejnych miesiącach debiutują na Nintendo Switch.

Trudno tak naprawdę przewidzieć prezentowane tytuły, jednak jedno jest pewne – na pewno nie będziemy się nudzić, a podczas show zobaczymy przynajmniej kilka, wartych uwagi produkcji. Jedną z takich gier będzie prawdopodobnie Oddworld: Soulstorm – w dniu zapowiedzi Nindies Showcase autorzy opublikowali tajemniczą zajawkę z datą „20.03”.

Warto przypomnieć, że na początku miesiąca odbył się Nintendo Direct, na którym zobaczyliśmy między innymi Super Smash Bros. na Nintendo Switch – całą listę prezentowanych gier znajdziecie klikając w odnośnik powyżej.

Nindies Showcase Spring 2018 rozpocznie się o godzinie 17:00 i całość zobaczycie w tej wiadomości.

Tagi: Nindies Showcase Nintendo Nintendo Switch