Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2018 08:16
Ghostbusters World to kolejna zżynka z Pokemon GO. Walki z duchami w naszej okolicy
1037V

Ghostbusters World to kolejna zżynka z Pokemon GO. Walki z duchami w naszej okolicy

Pokemon GO okazało się nową żyłą złota. A skoro znaleziono żyłę, występuje teraz gorączka. Po twórcach Jurassic World Alive kolejni deweloperzy chwytają się pomysłów Niantic.

W zasadzie można tu mówić nie o "inspiracji", ale o zżynce i to dosyć ordynarnej. W Ghostbusters World, tak jak w Pokemon GO, maszerujemy ze smartfonem w garści, śledząc wskazania na radarze. Gdy już natkniemy się na jakiegoś ducha zaczyna się sekwencja "walki", którą możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie z krótkim fragmentem rozgrywki.

Jurassic World Live to zżynka z Pokemon GO

Część graczy już uczestniczy w testowaniu Ghostbusters World. Rozgrywkę z tej smartfonowej produkcji free-to-play możecie sprawdzić od 1 minuty poniższego materiału. Co może cieszyć to fakt, że duchy w Ghostbusters World stawiają opór i atakują postać gracza. Może jednak nie będzie tak źle z tą produkcją?

Ghostbusters World trafi do dystrybucji na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem jeszcze w tym roku. Przypominam, że w formie free-to-play będzie też można pobrać w 2018 r. Jurassic World Live, czyli kolejny tytuł mocno zainspirowany Pokemon GO.

 

Tagi: ghostbusters humor pogromcy duchów pokemon go smartfony