Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2018 16:07
God of War. Gameplay w 4K z PlayStation 4 Pro, szczegóły jakości i wytłumaczenie walki
3944V

God of War. Gameplay w 4K z PlayStation 4 Pro, szczegóły jakości i wytłumaczenie walki

Koniec czekania. W końcu możemy spojrzeć na nowe materiały z God of War, które powinny zainteresować wszystkich posiadaczy PlayStation 4, PlayStation 4 Slim i PlayStation 4 Pro. Gra wygląda kapitalnie!

Już w ubiegłym tygodniu miałem ogromną przyjemność pokazać naszym czytelnikom materiał z God of War, jednak film nie był oficjalny, więc systematycznie znikał z Sieci. Dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalny gameplay i film wygląda fantastycznie.

God of War. Premiera, cena, edycja kolekcjonerska

God of War pod względem oprawy prezentuje jakość Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Horizon: Zero Dawn. Gra Santa Monica Studio podobnie jak dzieło Guerrilla Games wykorzystuje technologię renderingu szachownicowego do uzyskania 2160p. Brytyjczycy informują, że podczas prezentowanego fragmentu widzieli „ostrzejsze lokacje” od tych z Horizon: Zero Dawn i artefakty szachownicy są niezwykle trudne do dostrzeżenia – zespół zajmujący się rozwojem odniósł spory sukces zapewniając ostrą jakość obrazu. To „jedna z najczystszych gier 4K dostępnych na PlayStation 4”.

Digital Foundry docenia również assety – Kratos jest przepełniony niezwykłymi szczegółami, pięknymi cieniami oraz dużą ilością drobnych detali na całej odzieży oraz dodatkach. Podobne, pozytywne emocje wzbudzają inne postacie, które również zostały dopracowane. Deweloperzy w kapitalny sposób zajęli się wykonaniem pirotechniki, którą szczególnie docenimy podczas walk (efekt cząsteczkowy na kapitalnym poziomie), a dodatkowo sporo pochwał zbierają tkaniny, które zachowują się wyjątkowo naturalnie. God of War wygląda genialnie i oferuje fantastyczna atmosferę dzięki efektom wolumetrycznym, a zespół nie zawiódł w post-processingu. Produkcja nie zawiera ekranów wczytywania,

Pierwsze opinie są wyjątkowo pozytywne, ale w sumie mogliśmy się tego spodziewać, bo w zasadzie każdy materiał z God of War wyglądał świetnie. Teraz siadajcie wygodnie i oglądajcie! ;)

Tagi: gameplay god of war Santa Monica Studio