Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.04.2018 16:38
Spyro: Reignited Trilogy wygląda fantastycznie! Wyciekł zwiastun
2933V

Spyro: Reignited Trilogy wygląda fantastycznie! Zwiastun zdradza wersję na Xbox One

Spyro: Reignited Trilogy zostało właśnie oficjalnie zaprezentowane przez Activision. Pakiet produkcji zadebiutuje jeszcze w tym roku na PlayStation 4, więc możemy śmiało powiedzieć, że niemal wszystkie wcześniejsze plotki zostały właśnie potwierdzone.

Od wielu dni informujemy naszą społeczność o Spyro: Reignited Trilogy. Pakiet trzech produkcji wciąż nie został ujawniony, ale dzisiaj możemy spojrzeć nawet na zwiastun.

Spyro Reignited Trilogy od Activision. Data premiery, zawartość, okładka, screeny, porównanie z PSOne!

To nie jest dobry dzień dla Activision. Z samego rana otrzymaliśmy informacje o dacie premiery (21 września), zerknęliśmy na screeny, porównanie grafiki, okładkę, a teraz możemy spojrzeć na zwiastun.

Spyro: Reignited Trilogy wygląda naprawdę świetnie i będzie to bez wątpienia spora przyjemność dla fanów uniwersum. Warto zwrócić uwagę na zwiastun – na końcu pojawia się wzmianka o PlayStation 4 i Xboksie One!

Kolekcja zawiera: 

  • Spyro the Dragon
  • Spyro 2: Ripto's Rage!
  • Spyro: Year of the Dragon

[Aktualizacja #1]

OFICJALNIE! 

Toys for Bob przygotowało trylogię „od podstaw”, która jednocześnie zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One już 21 września. Activision zapewnia, że wszystkie poziomy zostały „wiernie odwzorowane”, a gracze znajdą w produkcjach „ulepszone sekwencje nagród”, poprawioną oprawę, nowe efekty światła i ulepszone przerywniki filmowe. Autorzy zajęli się odświeżeniem oryginalnej ścieżki dźwiękowej, a aktor głosowy Tom Kenny powróci do roli Spyro.  

Cena? 169,99 zł (Xbox Live). Już od poniedziałku, 9 kwietnia, posiadacze Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy z Europy, Australii i Ameryki Łacińskiej będą mogli obejrzeć zwiastun Spyro Reignited Trilogy wpisując ikoniczny kod (↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → kwadrat) w ekranie tytułowym Crash Bandicoot™ 3: Warped dla wersji na PlayStation 4.

Tak trylogię zapowiedział Paul Yan, Chief Creative Officer w Toys For Bob:

"Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by w Spyro Reignited Trilogy pozostać wiernym dziedzictwu, jakie pozostawiły po sobie trzy pierwsze gry Spyro. Włożyliśmy mnóstwo miłości w to, by zarówno postacie, jak i sam świat gry był taki, jakim zapamiętali go fani, jednocześnie nie zapominając o tym, by za sprawą soczystych detali w wysokiej rozdzielczości od kolekcji biła świeżość. To powrót Spyro, w którym każdy z nas zakochał się 20 lat temu."

Tagi: Activision playstation 4 spyro: reignited trilogy