Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2018 17:49
Xbox Live Gold na 3 miesiące za 45 zł
1472V

Xbox Live Gold na 3 miesiące za 45 zł

Jeden z naszych czytelników zdecydował się przygotować specjalną ofertę dla społeczności PPE.pl oraz PSX Extreme. Gracze mogą w lepszej cenie nabyć kody na subskrypcję Xbox Live Gold na trzy miesiące.

Xbox Live Gold jest wymagany do między innymi rozgrywki przez Sieć na Xboksie One i Xboksie 360, więc dla wielu graczy posiadanie „złotego statusu” to prawdziwy obowiązek. Gracze są zmuszeni do płacenia za abonament, gdy chcą między innymi postrzelać ze znajomymi.

Microsoft rozwija grową działalność i „wychodzi poza konsole”

Jeden z naszych czytelników przygotował promocję z okazji dnia Świętego Patryka – ja kto mówią „oferta dla Zielonych”, czyli posiadaczy sprzętu Microsoftu. W ofercie znajduje się 150 kodów na Xbox Live Gold na trzy miesiące i każdy możecie nabyć za 45 zł.

Zaznaczam – w tej sytuacji nie kupujecie „konta z goldem”, a po prostu otrzymacie na e-mail kod, dzięki któremu doładujecie swoje konto na Xbox Live. Czytelnik informuje, że w tej sytuacji nic nie zarabia, ale… Akcja trwa wyłącznie do 20 marca, bo tylko do tego momentu można skorzystać z tej promocji i aktywować kod. Po 20 marca nie będzie można skorzystać z kodów.  

Dla przypomnienia, tak prezentuje się oferta Xbox Live Gold na marzec

  • Xbox One: Trials of the Blood Dragon (60,99 zł) 
  • Xbox One: Superhot (79,99 zł) 
  • Xbox One + Xbox 360: Quantum Conundrum (34,99 zł) 

Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Tagi: