Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.03.2018 12:53
Subway Surfers bije wszelkie rekordy. Grę ściągnięto już ponad 1 miliard razy. W drodze seria filmów
908V

Subway Surfers bije wszelkie rekordy. Grę ściągnięto już ponad 1 miliard razy. W drodze seria filmów

Subway Surfers bije wszelkie rekordy popularności na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Okazuje się, że ta niezwykle popularna produkcja została już pobrana przez ponad 1 miliard osób z całego świata.

Endless runnery to nadal wg wielu osób najlepsze "popierdółki", dobre do zabicia czasu np. w trakcie przejazdów autobusem. Tak jest w przypadku Subway Surfers. Gra cieszy się ogromną popularnością na Google Play.

Wielka wyprzedaż na amerykańskim PS Store

Obsługa sklepu Google Play podała, że Subway Surfers ściągnięto już ponad 1 miliard razy. To najwyższy wynik w kategorii gier w dziejach platformy Android. W 2017 roku Subway Surfers udało się uzyskać wynik lepszy od jakiejkolwiek innej mobilnej gry z cyfrowej dystrybucji (zarówno na systemie Android jak i iOS).

Gra trafiła na rynek w maju 2012 r. i cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Marka będzie rozwijana przez Sybo. Firma szykuje m.in. serię animowanych krótkometrażowych filmów związanych z Subway Surfers, które zostaną opublikowane w tym roku.

Subway Surfers w sklepie Google Play

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2018-03-16-subway-surfers-becomes-first-android-game-to-pass-1bn-downloads

Tagi: Android google play rekord subway surfers