Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2018 11:06
Xperia XZ2 już w przedsprzedaży. PlayStation 4 w zestawie, w cenie telefonu!
2426V

Xperia XZ2 już w przedsprzedaży. PlayStation 4 w zestawie, w cenie telefonu!

Rusza sprzedaż przedpremierowa smartfona Sony Xperia XZ2 w Polsce. Sony przygotowało dla nas ciekawą promocję - każda osoba, która złoży preorder, otrzyma w pakiecie PlayStation 4 bez dodatkowych opłat.

Japoński gigant wie, jak zachęcić konsumentów do kupna. Tym razem Sony oferuje smartfony Xperia XZ2 w pakietach z PlayStation 4 Slim i dyskiem twardym 500 GB. W zestawie znajdują się również 3 gry PlayLink: "Wiedza to Potęga", "Ukryty Plan" oraz "To jesteś Ty".

Wyprzedaż pudełkowych edycji gier w sklepie RTV EURO AGD

Cena takiego promocyjnego zestawu przedsprzedażowego to 3599 złotych, więc można powiedzieć, że to naprawdę dobra oferta, biorąc pod uwagę cenę Sony Xperia XZ2. Smartfon wyceniono w Europie na 799 euro, co przy aktualnym kursie daje nam ok. 3350 zł. Wystarczy więc dopłacić 250 zł, by przygarnąć nowy egzemplarz PlayStation 4.

Lepiej się oczywiście pospieszyć z rozmyślaniami o zakupie. Zestaw przedsprzedażowy dostępny będzie do wyczerpania zapasów w sklepie internetowym Scentre.pl, RTV Euro AGD, Saturn, MediaMarkt i w Allegro Strefa Marek. Możliwy jest też zakup w sklepie Sony Mobile a także w sieciach i sklepach stacjonarnych Sony Centre. Oferta dostępna będzie od 12 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów).

Od 16 marca do 6 kwietnia będzie też można kupić taki zestaw ze smartfonem i konsolą w sieci Plus, T-Mobile oraz Play. Tutaj oferta też może zakończyć się wcześniej, w przypadku wyczerpania zapasów. Xperia XZ2 dostępna będzie w wersji Single SIM w sieci Orange, Plus i Play, a w wersji Dual SIM w sieci T-Mobile i na rynku otwartym.

Premierę Xperia XZ2 wyznaczono na 6 kwietnia 2018 r. Cena startowa sprzętu w Polsce to 3599 zł. Możliwy będzie też w tym dniu zakup Xperii XZ2 Compact za 2599 zł

 

Źródło: Sony

Tagi: playstation 4 ps4 Sony Japan xperia