Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.03.2018 12:46
Luigi's Mansion. Porównanie graficzne wersji na GameCube oraz Nintendo 3DS
1431V

Luigi's Mansion. Porównanie graficzne wersji na GameCube oraz Nintendo 3DS

Podczas ostatniego Directa, Nintendo zapowiedziało kilka bardzo fajnych gier, które trafią na ich leciwego już 3DS-a. Jedną z niespodzianek był powrót pierwszej części Luigi's Mansion z kochanego Gacka. 

Nintendo postanowiło przypomnieć nam o początkach cyklu, którego druga odsłona trafiła już wyłącznie na konsole z rodziny 3DS. Jak można było się tego spodziewać, od razu pojawiły się porównania oryginału z nadchodzącym remasterem.

Mimo dzielących oba sprzęty wielu lat, ich moc jest powiedzmy porównywalna, dlatego też od Luigi's Mansion na N3DS nie możemy wymagać zbyt wielkich fajerwerków. 

Przede wszystkim pierwszym co rzuca się w oczy jest to, że LM na przenośnej zabawce Ninny bywa miejscami nieco mniej wyraźny niż jego poprzednik z Gacka, co w sumie nie powinno aż tak dziwić, biorąc pod uwagę niską rozdzielczość 3DS-ów. 

Zmiany na lepsze zaszły zaś pod katem szczegółowości grafiki - teraz modele mają odpowiednie detale, których im po prostu brakowało te blisko 17 lat temu. Jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem, zachęcam do obejrzenia poniższego materiału.

Tagi: 3ds gamecube luigi's mansion remake