Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.03.2018 08:25
Project Octopath Traveler. Data premiery, edycja kolekcjonerska i dwie nowe postacie na zwiastunie
819V

Project Octopath Traveler. Data premiery, edycja kolekcjonerska i dwie nowe postacie na zwiastunie

Wojciech wspomniał już w nocy o dacie premiery doskonale zapowiadającego się Octopath Traveler, który jest exclusivem na Nintendo Switch. Pora rozszerzyć ten temat m.in. o nowy zwiastun.

Octopath Traveler dorobiło się nowej zajawki, w której deweloperzy przedstawili dwóch nowych bohaterów opowieści. Chodzi o Tressę, która marzy o podróżach po świecie. Unikalną umiejętnością dziewczyny są zdolności kupieckie. Dzięki nim można skusić praktycznie każdego NPC-a do szybkiego barteru i pozyskać w ten sposób przedmioty nieodstępne w sklepach.

Nintendo Direct. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Druga postać to Alfyn, który specjalizuje się w umiejętnościach retorycznych, dzięki czemu gość potrafi wyciągać w trakcie rozmów niedostępne normalnie informacje.

Termin premiery Octopath Traveler to 13 lipca 2018 r. Gra trafi w tym dniu równocześnie na rynki całego świata.

Last but not least - gra otrzyma edycję kolekcjonerską. W Octopath Traveler Compendium Collector's Edition znajdziemy replikę Monety Leaf, czyli waluty z Orsterry, dwustronną mapę świata i 8-stronicową książkę-wystawkę. Nie wiadomo jeszcze tylko, ile zapłacimy za taki pakiet. Zdjęcie zawartości tej kolekcjonerki znajdziecie w naszej galerii poniżej.

 

Tagi: