Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 16:46
Horizon: Zero Dawn ma rok. Twórcy podsumowują i przedstawiają statystyki
1516V

Horizon: Zero Dawn ma rok. Twórcy podsumowują i przedstawiają statystyki

Guerrilla Games świętuje pierwszy rok  Horizon: Zero Dawn. Twórcy opublikowali ciekawy materiał przepełniony pozytywnymi opiniami dotyczącymi gry, a jednocześnie możemy poznać konkretne statystyki.

W Horizon: Zero Dawn zagrało ponad 7,6 mln graczy na całym świecie. Jest to kapitalny wynik dla nowej marki, który często nie zostaje osiągnięty nawet przez kilka odsłon wielkich tytułów AAA.

Horizon: Zero Dawn. Poradnik do gry

Najchętniej wykorzystywana broń przez fanów Horizon: Zero Dawn? Zdecydowanie łuk i nie jest to raczej dla nikogo specjalne zaskoczenie. Gracze wystrzelili 359,5 mln strzał, jednak warto zwrócić uwagę, że jest to tylko jedna z broni, z której może korzystać Aloy. Dokładne statystyki dotyczące tytułu znajdziecie w naszej galerii – autorzy przygotowali rozbudowana infografikę.

Mam teraz jedno pytanie – czy na tegorocznym E3 otrzymamy pierwszą zajawkę Horizon: Zero Dawn 2? Holendrzy potwierdzili, że pracują nad rozwojem uniwersum, więc możemy się spodziewać, że po całkiem znośnym dodatku, kolejnym krokiem jest właśnie pełnoprawna kontynuacja.

I jak obstawiacie – PlayStation 4 czy już raczej PlayStation 5? Autorzy niby posiadają podstawy, jednak musimy pamiętać, że ta generacja nie będzie trwała wiecznie.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/03/07/18-2-million-thunderjaw-kills-51-million-watchers-overridden-a-look-at-horizon-zero-dawns-first-year-in-numbers/

Tagi: