Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2018 16:20
Fortnite z trybem 20 v 20 v 20 v 20!
1162V

Fortnite z trybem 20 v 20 v 20 v 20 v 20!

Epic Games nie próżnuje. Studio opracowuje zupełnie nowy tryb rozgrywki do Fortnite, który powinien zainteresować wielu graczy. Podczas zmagań będziemy reprezentować dwudziestoosobowe zespoły. Tytuł to najpopularniejsza gra na Twitchu.

Twórcy z Epic Games stale rozwijają Fortnite, ponieważ produkcja cieszy się fantastycznym zainteresowaniem. Dzisiaj możemy potwierdzić przygotowanie nowego trybu, który niestety ponownie nie zostanie dodany do gry na stałe.

Fortnite. Epic Games wprowadza szybkie budowanie i inne nowości

Już wkrótce do Fortnite trafi tryb, w którym gracze zostaną podzieleni na pięć dużych, dwudziestoosobowych zespołów i podczas zmagań będziemy oczywiście walczyć o dominację na mapie. Rywalizacja nie zmieni się względem standardowych zmagań, ale już podzielenie zawodników na duże zespoły może znacząco wpłynąć na pojedynki.

W ubiegłym roku Epic Games zaoferowało walki 50 v 50, jednak była to tylko „limitowana” przyjemność. Identycznie będzie ze zmaganiami 20 v 20 v 20 v 20 v 20 i wkrótce poznamy datę rozpoczęcia oraz zakończenia wydarzenia, podczas którego otrzymamy możliwość zapoznania się z nową atrakcją.

Na zakończenie warto wspomnieć, że Fortnite to aktualnie najchętniej oglądana gra na Twitch.tv – tytuł zdetronizował Playerunknown's Battlegrounds i bez problemu poradził sobie z wieloletnimi liderami w postaci League of Legends, DotA 2, czy też Counter-Strike: Global Offensive.

Tagi: