Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2018 20:58
Necromunda: Underhive Wars na zajawce. Znamy szczegóły
854V

Necromunda: Underhive Wars na zajawce. Znamy szczegóły

Autorzy Mordheim: City of the Damned w końcu zdecydowali się zaprezentować szerokiej publiczności Necromunda: Underhive Wars. Produkcja osadzona w uniwersum Warhammer 40K może okazać się sporą ciekawostką.

Necromunda: Underhive Wars to taktyczna produkcja z elementami RPG, która została przygotowana przez studio Rogue Factory, autorów Mordheim: City of the Damned. Jest to tytuł osadzony w uniwersum Warhammer 40K i tym razem gracze trafią do bardzo ciekawego świata.

Battlefleet Gothic: Armada 2 na pierwszym zwiastunie. Gra zaoferuje 12 frakcji ze świata Warhammer 40,000

Akcja produkcji zaprowadzi graczy do Underhive, czyli najniżej położonych obszarów miast w świecie Warhammera 40,000. Śmiałkowie pokierują członkami gangu rywalizującymi o dominacje na mapie, a podczas rozgrywki będziemy wykorzystywać teren do ustawienia pułapek, czy też do uzyskiwania przewagi podczas walki wręcz. Śmierć w tytule jest permanentna, więc nawet zwycięstwa mogą zostać okupione pewnymi konsekwencjami.

Twórcy przygotowują kilka grywalnych frakcji – między innymi Eschers to gang kobiet specjalizujący się w sprzedaży narkotyków i chemikaliów, a Goliaths to wojownicy używający dragów do zwiększania swojej siły i dominowania podczas walk.

W tytule pojawi się pełnoprawna historia, ale studio pracuje również nad Conquest Mode, który zaoferuje „niekończącą się kampanię” z mechaniką 4X. W trakcie rozgrywki będziemy brać udział w turowych walkach i podbijać kolejne terytoria. Sympatycy kooperacji otrzymają również własny tryb, ale aktualnie nie otrzymaliśmy wielu konkretów dotyczących zabawy ze znajomymi.

Necromunda: Underhive Wars ma zadebiutować jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Necromunda: Underhive Wars rogue factory zapowiedz