Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.03.2018 12:51
Assassin's Creed: Origins. Trudniejsi bossowie i gratisowa misja przed premierą wielkiego rozszerzenia
2384V

Assassin's Creed: Origins. Trudniejsi bossowie i gratisowa misja przed premierą wielkiego rozszerzenia

Narzekacie na zbyt niski poziom trudności w Assassin's Creed: Origins? Ubisoft idzie z odsieczą i przy okazji zachęca nowym materiałem wideo do sięgnięcia po wielkie rozszerzenie.

Od jutra starcia z bossami takimi jak Anubis, Sobek i Sekhmet staną się znacznie trudniejsze. Ubisoft zapowiedział, że będzie oferować tryb Hard w konfrontacjach z bossami z Assassin's Creed: Origins. Pokonanie gigantycznych adwersarzy w takim module zapewni dostęp do nowego ekwipunku. Moduł zostaje wprowadzony na prośbę wielu graczy, którzy stwierdzili, że walki z bossami są zbyt proste.

Wycieczka Krajoznawcza w Assassin's Creed: Origins. Świetny tryb edukacyjny

To nie koniec nowości. Ubisoft zapewni nam już jutro nową misję poboczną pod tytułem Lights Among the Dunes, która ma stanowić rodzaj introdukcji do rozszerzenia Curse of the Pharaohs. W rzeczonym dodatku do Assassin's Creed: Origins poszalejmy na przepastnej, nowej mapie, dostaniemy dostęp do świeżego ekwipunku i przy okazji zaliczymy zwiększenie limitu poziomu doświadczenia bohatera.

Poniżej znajdziecie kompilację atrakcji, które czekają na nas w Curse of the Pharaohs. DLC zostanie opublikowane 13 marca i będzie kosztować 20 dolarów.

Tagi: Assassin's Creed: Origins ps4 rozszerzenie Ubisoft Xone

Nie przegap