Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.02.2018 13:15
Wycieczka Krajoznawcza w Assassin's Creed: Origins. Wcielimy się m.in. w Cezara i Kleopatrę. Pierwszy gameplay
1150V

Wycieczka Krajoznawcza w Assassin's Creed: Origins. Wcielimy się m.in. w Cezara i Kleopatrę. Pierwszy gameplay

Szykuje się ogromna atrakcja dla fanów starożytnej historii. Niedługo dzięki Assassin's Creed: Origins będzie można odbyć edukacyjną podróż w czasie.

Assassin's Creed: Origins ma stać się już od 20 lutego materiałem edukacyjnym - oczywiście o interaktywnym charakterze. W grze będzie funkcjonować tryb zwany Wycieczką Krajoznawczą. Wcielimy się w ramach tego modułu w kilka postaci z różnych klas społecznych, dzięki temu poznamy hierarchię i stosunki społeczne starożytnego Egiptu. Bohaterami, w których będzie można się wcielić to m.in. Juliusz Cezar, Ptolemeusz, Kleopatra, Layla Hassan i zwykli obywatele różnych narodów zamieszkujących te tereny (Rzymianie, Grecy itd). W ramach wycieczek weźmiemy udział w 75 wykładach. W trakcie ich odsłuchiwania będzie można podejmować czynności niedostępne w normalnej wersji Assassin's Cred: Origins (np. bawić się w rolnika lub piekarza), ale funkcja walki będzie wyłączona.

Assassin's Creed: Origins przecenione na Xbox One

Tryb ma zostać opublikowany za darmo. To oczywiście oferta dla osób, które już posiadają Assassin's Creed: Origins. Klienci, którzy nie zamierzają kupować tej produkcji będą mogli nabyć Wyczieczkę Krajoznawczą w wersji standalone za 20 dolarów. Do odpalenia tej atrakcji nie będzie wymagane posiadanie Assassin's Creed: Origins.

Niektóre redakcje otrzymały już kod na Wycieczki Krajoznawcze, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, jak to będzie dokładnie wyglądać w akcji i jakie postacie na nas czekają.


Tagi: Assassin’s Creed: Origins ciekawostki Egipt historia

Nie przegap