redakcja PPE redakcja PPE 03.03.2018 10:00
KSW 42. Transmisja w PPV - gdzie obejrzeć galę w TV i Internecie?
2787V

KSW 42. Transmisja w PPV - gdzie obejrzeć galę w TV i Internecie?

Gala KSW 42 odbędzie się już w sobotę i będzie transmitowana w systemie PPV. Wielu z Was z pewnością zainteresuje, jak obejrzeć to wydarzenie, na którym wystąpią największe gwiazdy KSW, na czele z Mamedem Khalidovem i Michałem Materlą.

KSW 42 to wydarzenie, którego miłośnicy sportów walki, także tych wirtualnych, nie powinni przegapić. W Atlas Arenie w Łodzi dojdzie do dziewięciu elektryzujących pojedynków, w tym dwóch o mistrzowskie pasy. To wszystko już w sobotę od godziny 19:00. Zapowiadają się ogromne emocje!

Gdzie oglądać transmisję KSW 42?

Istnieje szereg możliwości, dzięki którym będzie można obejrzeć transmisję gali KSW 42. KSWTV, Cyfrowy Polsat, Ipla, UPC, Inea, Vectra - między innymi tam można wykupić dostęp do PPV. Standardowa cena wynosi 40 zł, ale może różnić się w zależności od dostawcy. Szczegółowe informacje i wykaz wszystkich operatorów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Federacji KSW.

Kto wystąpi na KSW 42?

W walce wieczoru gali KSW 42 dojdzie do starcia dwóch mistrzów, czyli Mameda Khalidova (mistrz kategorii średniej) z Tomaszem Narkunem (mistrz kategorii półciężkiej). Dla pierwszego z nich będzie to drugi tego typu pojedynek. Wystarczy przypomnieć, że na KSW 39: Colosseum pokonał ówczesnego mistrza kategorii półśredniej Borysa Mańkowskiego.

Walkę Khalidov - Narkun poprzedzi starcie jednej z największych gwiazd KSW, czyli Michała Materli. Jego rywalem będzie Anglik Scott Askham. W Łodzi kibice zobaczą także dwie walki o pas. Niepokonany Mateusz Gamrot (mistrz kategorii lekkiej) zmierzy się z Grzegorzem Szulakowskim, natomiast Brazylijka Ariane Lipski (mistrzyni kategorii muszej) będzie walczyć z Argentynką Silvaną Gomez Juarez.

Na KSW 42 wystąpią również Łukasz Jurkowski, Martin Zawada, Marcin Wójcik, Hatef Moeil, Filip Wolański, Bartłomiej Kopera, Krystian Kaszubowski, Christopher Henze, Karolina Owczarz i Paulina Raszewska.

Karta walk gali KSW 42

  • Mamed Khalidov vs Tomasz Narkun
  • Michał Materla vs Scott Askham
  • Mateusz Gamrot vs Grzegorz Szulakowski
  • Ariane Lipski vs Silvana Gomez Juarez
  • Łukasz Jurkowski vs Martin Zawada
  • Marcin Wójcik vs Hatef Moeil
  • Filip Wolański vs Bartłomiej Kopera
  • Krystian Kaszubowski vs Christoper Henze
  • Karolina Owczarz vs Paulina Raszewska

Źródło: Materiał sponsorowany

Tagi: