Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2018 09:17
Hyrule Warriors: Definitive Edition. Pomocnicze duszki i inne nowości na screenach i zajawce
920V

Hyrule Warriors: Definitive Edition. Pomocnicze duszki i inne nowości na screenach i zajawce

Wydawca Hyrule Warriors: Definitive Edition, które zmierza na Switch, przygotował nowe materiały wideo i grafiki z tej produkcji. Możemy dzięki temu przyjrzeć się nowościom, które czekają na graczy, którzy skuszą się na zakup edycji na Switch.

Oprócz prezentacji kolejnych zawodników, którzy występowali już w poprzednim wydaniu Hyrule Warriors: Definitive Edition mamy dla was również screenshoty, prezentujące zupełnie nowe modele postaci. Dokładnie chodzi o pomocnicze duszki, które występowały już na 3DS-ie, ale oczywiście na Switchu dorobiły się znacznego "upgrade'u" graficznego.

Skrzydlate panienki nie tylko towarzyszą nam biernie w trakcie walk, ale mogą używać prostej magii i wspomagających zdolności. W Hyrule Warriors: Definitive Edition znajdziemy nawet edytor postaci, w którym będziemy mogli zmienić ciuchy tych duszków, dodać im wybrane akcesoria, przypisać im określone zdolności a nawet... nakarmić. W grze znajdziemy bowiem motywy rodem z Tamagotchi, bo przez dobre opiekowanie się miniaturową dziewczyną ulepszymy posiadane przez nią statystyki bojowe. Kolejną nowością w Hyrule Warriors: Definitive Edition jest broń rangi 4. To oczywiście najpotężniejszy oręż w tej produkcji.

W screenshotach, które znajdziecie w naszej galerii, można też sprawdzić widoczki z kilku map oraz grafiki koncepcyjne m.in. dla Midny i Toon Zeldy. Wszystkie materiały pochodzą z wersji na Switch.

Hyrule Warriors: Definitive Edition trafi na japoński rynek 22 marca. Wersja angielska produkcji ma wlecieć na nasz rynek niedługo później - w okolicach wiosny 2018 r.Tagi: