Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2018 14:03
Nintendo Switch 2.0 nie znajduje się w planach. Firma rozwinie Nintendo Switch przez urządzenia peryferyjne
3122V

Nintendo Switch 2.0 nie znajduje się w planach. Firma rozwinie Nintendo Switch przez urządzenia peryferyjne

Nintendo Switch wkrótce będzie świętować pierwsze urodziny, więc niektórzy gracze zastanawiają się, czy Japończycy planują odświeżyć swoje urządzenie przygotowując nową wersję konsoli. Według oficjalnych informacji, Japończycy mają zupełnie inne plany.

Nintendo Switch Mini, Nintendo Switch 2.0, Nintendo Switch 3D, a może Nintendo Switch Lite? Opcji jest naprawdę sporo, ale według oficjalnych informacji, Nintendo nie zamierza w najbliższym czasie wrzucić na rynek odświeżonej konsoli, ponieważ Japończycy mają zupełnie inny plan na rozwój urządzenia.

Nintendo usunęło ocenianie gier po 4 dniach od wprowadzenia nowej funkcji

Nintendo przyzwyczaiło graczy do tworzenia odświeżonych wersji swoich maszyn i często dość niespodziewanie (a według fanów za szybko) na rynku pojawiają się nowe edycje konsol. Mimo to Japończycy chcą tym razem rozwijać „pierwszą” wersję Nintendo Switcha.

Dziennikarz Wall Street Journal rozmawiał z przedstawiciele Nintendo, który zaznaczył, że korporacja nie planuje Nintendo Switch 2.0, ponieważ Japończycy dążą do zwiększenia sprzedaży Nintendo Switch za pomocą nowych urządzeń peryferyjnych i rozbudowywania funkcji sieciowych.

W kolejnych miesiącach powinniśmy poznać szereg sprzętów, które podłączymy do konsoli za pomocą portu USB i urządzenia rozbudują możliwości Nintendo Switcha. Jednocześnie firma będzie skupiać się na zmaganiach sieciowych, co zapewne wiąże się z wprowadzeniem płatnej usługi Nintendo Switch Online – już wcześniej informowaliśmy naszych czytelników, że usługa zadebiutuje we wrześniu, a Nintendo przeznacza znaczące środki, bo właśnie w tym miejscu Japończycy widzą możliwość pozyskania wielu nowych graczy.

Nintendo chce wciąż dostarczać na rynek Nintendo Switch, które będzie napędzane dodatkowymi urządzeniami, rozgrywką sieciową oraz pewnie Nintendo Labo – te elementy mają sprawić, że konsola utrzyma się na rynku przez wiele kolejnych lat.

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-no-plans-switch-2-0/

Tagi: Nintendo Nintendo Switch nintendo switch 2.0