Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 19:11
Overwatch z nową bohaterką. Brigitte będzie wspierać zespoły
1076V

Overwatch z nową bohaterką. Brigitte będzie wspierać zespoły

Blizzard w przeciągu ostatniego tygodnia publikował liczne zajawki dotyczące nowej postaci w Overwatch i właśnie poznaliśmy wszystkie szczegóły. Twórcy właśnie pokazali światu Brigitte, która pomoże naszym zespołom uporać się z rywalami.

27 postać w Overwatch to Brigitte. Jest to 28-letnia inżynier, która przez długi czas przyglądała się bezczynnie całej sytuacji, ale w końcu postanowiła chwycić za broń i wyrusza do walki z przeciwnikami.

Overwatch z Rokiem Psa! Wydarzenie wystartowało, nowy wybór skórek, kolejny tryb i świeża mapa

Brigitte to bohaterka wsparcia, której specjalnością są pancerze. W trakcie walki będzie rzucać w stronę sojuszników Pakietem Regeneracyjnym, a dodatkowo podczas ataku automatycznie leczy pobliskich sojuszników. Co ciekawe, bohaterka korzysta również ze specjalnej Tarczy Osłonowej, która zapewnia jej dodatkową ochronę podczas atakowania wrogów Rąbnięciem Tarczą. Jej superzdolność to Natchnienie – zdolność przyspiesza ruchy dziewczyny, a pobliscy partnerzy korzystają z długotrwałego pancerzu.

Tak prezentują się jej umiejętności:

  • RAKIETOWY KORBACZ - Broń do walki wręcz o dużym zasięgu. Pozwala Brigitte atakować kilku wrogów za jednym zamachem.
  • PAKIET REGENERACYJNY - Brigitte rzuca Pakiet Regeneracyjny, który leczy sojusznika. Leczenie ponad maksimum zdrowia zapewnia pancerz.
  • TRZAŚNIĘCIE - Brigitte uderza korbaczem na dużą odległość i po trafieniu zadaje obrażenia oraz odrzuca wroga.
  • TARCZA OSŁONOWA - Brigitte aktywuje przed sobą barierę energetyczną, która absorbuje ograniczoną ilość obrażeń.
  • RĄBNIĘCIE TARCZĄ - Po aktywacji Tarczy Osłonowej Brigitte może rzucić się do przodu, by ogłuszyć wroga.
  • NATCHNIENIE - Brigitte przyspiesza i zapewnia wszystkim pobliskim sojusznikom pancerz, który utrzymuje się, dopóki nie zniszczą go obrażenia.

Poznajcie jej historię:

"Brigitte, najmłodsza córka projektanta uzbrojenia Torbjörna Lindholma, jako pierwsze z jego dzieci wykazała zainteresowanie inżynierią mechaniczną. Większość czasu spędzała w warsztacie ojca, gdzie uczyła się rzemiosła i szlifowała umiejętności. Jej predyspozycje inżynierskie były odzwierciedleniem zdolności jej ojca, ale głównym przedmiotem zainteresowania Brigitte stała się produkcja pancerzy i systemów obronnych, w przeciwieństwie do Torbjörna, który był światowej sławy (jak i niesławy) twórcą uzbrojenia."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: