Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2018 00:08
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów znacznie wypiękniał na Xbox One X. Porównanie grafiki i gameplay
2600V

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów znacznie wypiękniał na Xbox One X. Porównanie grafiki i gameplay

Od kilku godzin wiemy o kolejnych ulepszonych produkcjach dla Xboksa One X. Amerykanie zdecydowali się nie tylko poprawiać najnowsze gry, ale również zająć się stosownym odświeżeniem perełek z poprzedniej generacji.

Jednym z takich diamentów jest bez wątpienia gra CD Projekt RED, która została poprawiona na Xboksie One X. Microsoft potwierdził dzisiaj kolejne tytuły oferujące ładniejszą oprawę na najpotężniejszej konsoli w historii.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oficjalnie ulepszony dla Xbox One X. Microsoft poprawia tytuły i dodaje opcje

Aktualizacja Wiedźmin 2: Zabójcy Królów zajmuje odrobinę ponad 600MB. Nie jest to wyjątkowo dużo, jednak wystarczyło, by produkcja CD Projekt RED dosłownie przejrzała. Amerykanie wcześniej zapowiadali wyższą rozdzielczość, 9-krotnie większą liczbę pikseli, poprawione tekstury, czy też lepszy antyaliasing, ale dopiero poniższy film pokaże zainteresowanym, że nie są to tylko puste słowa.

Jest to naprawdę świetna opcja, ponieważ tytuły z poprzedniej generacji nabierają… Nowe jakości. Nie możemy przy tym zapomnieć, że cała „robota” zostaje w tym wypadku wykonana przez emulator, więc oddział Microsoftu nie musi grzebać się w kodzie produkcji.  

Tagi: CD Projekt RED porównanie grafiki Wiedźmin 2: Zabójcy Królów xbox one