Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2018 14:41
Bravo Team z PlayStation VR Aim Controller za 139 zł
2536V

Bravo Team z PlayStation VR Aim Controller za 139 zł

Kapitalna oferta dla posiadaczy PlayStation VR. Za niespełna 140 zł zainteresowani zgarną najnowszą produkcję Supermassive Games oraz kontroler przygotowany przez Sony. Oferta jest dostępna w stacjonarnych sklepach.

Supermassive Games otrzymało za zadanie przygotowanie serii gier dla PlayStation VR. Najnowsza produkcja znanego studia jest Bravo Team, które trafi na półki sklepowe już w przyszłym tygodniu – premierę zaplanowano na 6 marca.

PlayStation Plus marzec 2018. Najlepszy zestaw w historii!

Jeśli posiadacie PlayStation VR, to ta oferta powinna Was bardzo zainteresować. W sieciach Media Markt oraz Saturn możecie zgarnąć pakiet Bravo Team z PlayStation VR Aim Controller za zaledwie 139 zł!

Oferta jest naprawdę kapitalna, ponieważ Bravo Team w najgorszej sytuacji będzie „średniakiem” a PlayStation VR Aim Controller to bardzo dobre urządzenie, które znacząco ulepsza doświadczenie podczas gry w shootery na PlayStation VR.

Warto zwrócić uwagę, że samo Bravo Team w niektórych sklepach można wyrwać za 149 zł, a na PlayStation Store możecie zgarnąć produkcję za 169 zł.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/bravo-team-na-ps4-psvr-aim-controller-za-139-zlotych-w-mediamarktsaturn/

Tagi: aim controller bravo team promocja Supermassive Games