Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2018 17:00
Vanquish 2 ma znajdować się w produkcji. Tytuł może trafić wyłącznie na Xbox One
1361V

Vanquish 2 ma znajdować się w produkcji. Tytuł może trafić wyłącznie na Xbox One

Według najnowszej plotki SEGA znowu uśmiecha się bardzo szeroko do Microsoftu i to właśnie na sprzęt Amerykanów ma trafić Vanquish 2. Informacją podzielił się znany informator.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie plotka, jednak pochodzi z bardzo ciekawego źródła – to Marcus Sellars pochwalił się wiedzą na temat produkcji. Informator jako jeden z pierwszych potwierdził rozwój Call of Duty: Black Ops 4, które w późniejszym terminie zostało potwierdzone przez brytyjski Eurogamer.

Xbox Game Pass marzec z fenomenalnym zestawem gier. Microsoft oferuje hity

To właśnie Sellars zabłysnął wczoraj ciekawą anegdotką. Jego zdaniem Vanquish 2 znajduje się w produkcji i prawdopodobnie ma trafić wyłącznie na Xboksa One. Jest to oczywiście wyłącznie plotka, jednak Phil Spencer zapowiadał, że w kolejnych miesiącach zamierza często zaskakiwać graczy, więc może jest to jedna z bomb szykowanych przez Amerykanina?

Należy na pewno zwrócić uwagę, że za pierwowzór odpowiadał Shinji Mikami, który ma teraz własne studio Tango Gameworks i pracuje nad rozwojem marki The Evil Within. Japończyk świętował w ubiegłym roku dobre przyjęcie drugiej odsłony.

Nad pierwszym Vanquish pracowało Platinum Games, jednak marka należy do Segi, więc może Japończycy dogadali się z Microsoftem i to właśnie korporacja z Redmond opłaca przygotowanie kontynuacji?

Mateusz, dzięki za podesłanie informacji!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Microsoft plotka Sega vanquish vanquish 2 xbox one