Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.02.2018 10:28
Shenmue III. Lokacje, QTE i minigierka i na zwiastunie!
986V

Shenmue III. Lokacje, QTE i minigierka i na zwiastunie!

Yu Suzuki szaleje. Słynny deweloper nie ograniczył się tylko do publikacji nowych screenshotów z Shenmue III, które mogliśmy sprawdzić wczoraj. Jego studio zaprezentowało w trakcie konferencji Magic Monaco 2018 świeży zwiastun.

Dokładnie chodzi o rozszerzony materiał wideo z gamescom 2017, który był publikowany w pierwotnej wersji na niemieckiej imprezie, ale tylko za zamkniętymi drzwiami dla dziennikarzy. Teraz filmik został wzbogacony na potrzeby konferencji Magic Monaco 2018 o nowe motywy i zaraz po niej... "wyciekł" do Sieci.

Po ostrej krytyce Yu Suzuki poprawia mimikę postaci w Shenmue III

Na zwiastunie nie zabrakło pierwszych wyjątków z rozgrywki. Możemy tu podejrzeć, jak wyglądają wyzwania QTE a także coś w rodzaju bokserskiej minigierki. Tu trzeba jednak podkreślić, że grafika uległa już ulepszeniu od tego, co widzimy na trailerze. Spore znaczenie miało nawiązanie współpracy z Deep Silver, które zapewniło fimie Yu Suzukiego zastrzyk finansowy.

Autorzy Shenmue III skupiali się w ostatnich miesiącach szczególnie intensywnie na poprawieniu animacji twarzy postaci, która była kompromitująco kiepska w pierwszej zajawce gry. Kolejne materiały dają nadzieję na znacznie lepszą mimikę, niż w teaserze gry z 2017 r. 

Tagi: Deep Silver pc ps4 shnemue iii YS Net