Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2018 20:17
ESL One Katowice 2018 DOTA 2 i PUBG Invitational IEM Katowice. Jak wyglądają imprezy? Fotorelacja
2315V

ESL One Katowice 2018 DOTA 2 i PUBG Invitational IEM Katowice. Jak wyglądają imprezy? Fotorelacja

W Katowicach są właśnie rozgrywane dwa duże turnieje. Najlepsi gracze z DOTA 2 i Playerunknown's Battlegrounds zawitali do Polski, by zawalczyć o sławę i duże pieniądze. Nie możecie pojawić się w Spodku? Zapraszamy na małą fotorelację.

Katowice są dzisiaj opanowane przez graczy, którzy chętnie odwiedzają Spodek, by uczestniczyć w wielkim święcie. ESL One Katowice 2018 DOTA 2 i PUBG Invitational IEM Katowice to prawdziwa rozgrzewka przed daniem głównym, bo już dzisiaj uczestniczyliśmy w wielu fantastycznych starciach.

Organizatorzy zadbali o spore atrakcje dla wszystkich odwiedzających – zainteresowani sympatycy elektronicznej rozgrywki mogli zagrać w najróżniejsze produkcje, między innymi Counter-Strike: Global Offensive, Tekken 7, Fortnite: Battle Royale, Overwatch, Project CARS 2, Call of Duty: WWII, Assassin's Creed Origins i wiele więcej.  Oczywiście śmiałkowie zgarnęli sporo sprzętu, czy też najróżniejszych gadżetów – na jednej ze scen odbył się nawet konkurs rapu.

Jeśli nie macie większych planów na jutro – serdecznie zapraszam. Najwięksi wymiatacze zawalczą o grubą kasę (mecz o trzecie miejsce i finał w DOTA 2 + 4 pozostałe spotkania w PUBG Invitational IEM Katowice), więc na pewno nie będziecie się nudzić!

Dla przypomnienia, nasze relacje:

Tagi: Dota 2 esl one iem Katowice PlayerUnknown's Battlegrounds pubg