Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.02.2018 08:18
Final Fantasy XV. Bohater Half-Life w akcji na zwiastunie. Kolejne dodatki fabularne w drodze
750V

Final Fantasy XV. Bohater Half-Life w akcji na zwiastunie. Kolejne dodatki fabularne w drodze

Pamiętacie wczorajszy news o Gordonie Freemanie z Half-Life w... Final Fantasy XV? Doczekaliśmy się właśnie zajawki tej atrakcji dla fanów gier Valve.

Miliony fanów przygód Gordona Freemana doznało wczoraj szoku. Okazało się bowiem, że ich ulubiona postać wystąpi w Final Fantasy XV z zupełnie nowymi mocami.

Samsung Galaxy S9 i S9+. Cena, data premiery, specyfikacja, zwiastun, szczegóły

Dodatek z głównym bohaterem serii Half-Life otrzymają wszyscy graczy, którzy skuszą się na zakup Final Fantasy XV Windows Edition na Steam przed 1 maja 2018 r. W pakiecie oprócz rzeczonej postaci znajdziemy następujące elementy wyposażenia: łom, okulary naukowca oraz kombinezon HEV. Te gadżety można zakładać w kampanii singleplayer jak i w rozszerzeniu multiplayer Comrades.

To nie wyczerpuje jeszcze tematu DLC od Square Enix. Firma zapowiedziała właśnie, że ma w planach w tym roku 3 kolejne, duże rozszerzenia fabularne. Jedno z nich koncentrować się będzie na Ardynie, czyli głównym antagoniście gry. Premiery 3 dodatków mamy spodziewać się do końca 2018 r. Co ciekawe - Hajime Tabata zapowiedział, że otrzymamy jeszcze jedno obszerne i finalne DLC, które trafi na rynek dopiero w 2019 r. Tym razem chodzi prawdopodobnie o nowe tryby gameplayowe.

Źródło: https://www.destructoid.com/the-dlc-for-final-fantasy-xv-will-carry-in-2019-491156.phtml

Tagi: final fantasy Final Fantasy XV Half-Life Square Enix valve