Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.02.2018 12:51
The Beast Inside. Pierwszy zwiastun i gameplay z polskiego horroru zainspirowanego Silent Hill, P.T. i Amnesią
1299V

The Beast Inside. Pierwszy zwiastun i gameplay z polskiego horroru zainspirowanego Silent Hill, P.T. i Amnesią

Survival horrorów nigdy zbyt wiele. Jeśli wyznajecie taką zasadę, to warto zainteresować się The Beast Inside. Nad tym tytułem pracuje polskie studio Illusion Ray.

Gra właśnie wbiła się na Kickstarter i wygląda na to, że radzi sobie na nim całkiem dobrze. The Beast Inside zebrało przez pierwsze godziny 6600 dolarów a zrzutka będzie trwać jeszcze przez 39 dni. Twórcy potrzebują na dokończenie The Beast Inside 47000 dolarów.

Gracz utracił dostęp do konta z PlayStation Network, bo 8 lat temu użył złej nazwy

Tytuł dorobił się od razu mocnego trailera, więc pewnie z osiągnięciem takiego celu nie będzie problemów. W grze wcielimy się w postać kryptologa, próbującego rozwikłać tajemnicę morderstwa sprzed ok. 100 lat. Okazuje się jednak, że grzebanie w przeszłości jest niebezpieczne dla protagonisty. W The Beast Inside będziemy co jakiś czas przełączać się między Adamem pracującym dla CIA oraz Nicolasem, tajemniczym mężczyzną żyjącym w XIX-wieku.

Polskie studio Illusion Ray oferuje osobom, które pomogą finansowo projektowi wersję demo The Beast Inside. Odpalić ją można poprzez klienta Steam (poniżej gameplay z tego kawałka kodu). The Beast Inside inspirowane jest wg Illusion Ray takimi produkcjami jak Resident Evil 7, P.T., Silent Hill i Amnesia.

Gra trafi na rynek PC w 1 kwartale 2019 r. Wydawcą jest Movie Games.


Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/playway/the-beast-inside

Tagi: Illusion Ray kickstarter polska The Beast Inside