Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2018 14:38
Geralt w kąpieli jako figurka. Dark Horse spełnia marzenia fanów
3512V

Geralt w kąpieli jako figurka. Dark Horse spełnia marzenia fanów

Jedna z najbardziej znanych scen z Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie uwieczniona. Dark Horse przygotowuje figurkę, która zainteresuje wielu fanów Geralta, ponieważ fani postawią na swoich biurkach bohatera w małej wannie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najlepszych gier w historii. Tytuł ma już swoje lata, ale jak widać tematem produkcji wciąż żyje nasza branża. Najnowszą ciekawostkę dotyczącą opowieści przedstawiło Dark Horse.

Cyberpunk 2077 będzie pełnowartościowym produktem na wiele godzin. CD Projekt RED o lootboxach

Dark Horse ma na swoim koncie wiele gadżetów do graczy i firma pracuje nad sporą gratką dla fanów Wiedźmina. Specjaliści przygotowują Wiedźmina w kąpieli i pierwszy projekt gadżetu został zaprezentowany na New York Toy Fair.

Twórcy jeszcze nie ustalili wszystkich szczegółów, wciąż dopracowują propozycję i dopiero po dopieszczeniu produktu, stosowną zgodę wyda CD Projekt RED, a następnie Wiedźmin trafi do sprzedaży.

Jeśli nawet nie ukończyliście Wiedźmin 3: Dziki Gon, to powinniście dobrze znać poniższą propozycję, ponieważ jest to pierwsza ze scen z trzeciej części, która została wyciągnięta do wielu oficjalnych materiałów.

Wiedźmin 3 Dziki Gon kąpiel

Wiedźmin 3 Dziki Gon kąpiel

Wiedźmin 3 Dziki Gon kąpiel

Źródło: https://www.polygon.com/2018/2/19/17028476/witcher-3-geralt-bath-tub-statue-dark-horse-toy-fair

Tagi: