Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2018 18:00
Scribblenauts Showdown to idealny party-game? Gameplay prezentuje zabawę na Nintendo Switch
544V

Scribblenauts Showdown to idealny party-game? Gameplay prezentuje zabawę na Nintendo Switch

Miłośnicy rozgrywki na jednej kanapie powinni szykować gotówkę na Scribblenauts Showdown. Tytuł Warner Bros. może zapewnić zainteresowanym masę przyjemnej zabawy, bo pierwszy gameplay wygląda naprawdę przyzwoicie.

Warner Bros. zdecydował się na powrót marki Scribblenauts, ale na szczęście wydawca tym razem nie skupia się wyłącznie na sprzętach Nintendo, a pozwala zapoznać się z tym uniwersum graczom na wielu urządzeniach.

Scribblenauts Showdown oficjalnie! Mamy zwiastun i datę premiery

9 marca na PlayStation 4, Xboksach One i Nintendo Switch zadebiutuje Scribblenauts Showdown. Tytuł obok normalnej kampanii zaoferuje również 25 mini-gier, które pozwolą sprawdzić swoje umiejętności graczom na jednej kanapie. W trakcie zabawy wykorzystamy aż 30 tysięcy słów, ale niestety produkcja nie otrzyma polskiej lokalizacji.

Najnowszy gameplay pokazuje tryb „Versus”, w którym dwóch zawodników zmierzy się w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Mam wrażenie, że nie wszystkie zadania są odpowiednio przedstawione, ale szczerze? Szykuje się mnóstwo przyjemnej zabawy.

Nie wszystkim może odpowiadać oprawa, jednak jestem przekonany, że przy dobrym trunku i doborowym towarzystwie, nikt nie będzie dysputował na temat oprawy. Zwróćcie uwagę, że gra pozwala wykorzystywać podczas rozgrywki jeden Joy-Con, więc posiadacze Nintendo Switchów nie będą musieli korzystać z dodatkowych kontrolerów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 5th cell gameplay party-game scribblenauts showdown Warner Bros.