Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.02.2018 11:30
Dragon Ball FighterZ. Broly i Bardock jako pierwsze postacie DLC
1504V

Dragon Ball FighterZ. Broly i Bardock jako pierwsze postacie DLC

Dragon Ball FighterZ już odniosło spory sukces, zostając jedną z najszybciej sprzedających się odsłon w historii serii. Teraz na kilka tygodni po premierze przyszła pora na to, abyśmy poznali wojowników, którzy dołączą do nas w formie płatnych DLC.

Dzięki skanom japońskiego magazynu V-Jump wiemy już, że oficjalnie ogłoszono dwie pierwsze postacie DLC, które pojawią się w Dragon Ball FighterZ. Jak już mogliście przeczytać w tytule newsa, będą nimi legendarni Saiyanie Broly i Bardock.

Dragon Ball FighterZ. Rekordowe zainteresowanie graczy!

Plany na rozwój DB FighterZ są całkiem spore. Póki co gra ma dostępnych 25 zawodników, a już niebawem trafią do niej jedni z najbardziej znanych wojaków serii. Pierwszym z nich jest Bardock, czyli oryginalnie zmarły ojciec Goku, który podróżuje w czasie, zaś jego kompanem w inwazji na serwery będzie legendarny Super Saiyanin Broly!

Ponadto Bandai Namco ogłosiło mały cross-over FighterZ i Xenoverse 2. Posiadacze obu gier otrzymają za darmo skórkę Androida 21 do Xenoverse oraz awatara Supreme Kai of Time do dzieła Arc System Works

Tagi: bardock Broly dlc Dragon Ball FighterZ Dragon Ball: Xenoverse 2