Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.02.2018 15:46
To: Rozdział 2. Zdjęcia do drugiej części mogą rozpocząć się już niebawem
1136V

To: Rozdział 2. Zdjęcia do drugiej części mogą rozpocząć się już niebawem

Odświeżone adaptacje filmowe rzadko kiedy wychodzą lepiej niż wersje oryginalne. Jednakże w przypadku nowego "TO", sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tytuł jest naprawdę bardzo dobry, dlatego też doczeka się kontynuacji!

Druga kinowa adaptacja rewelacyjnej książki Stephena Kinga pod tytułem "To", okazała się być sporym sukcesem zarówno komercyjnym jak i pod względem zebranych ocen od krytyków.

TO - recenzja filmu. Stephen King na takie ekranizacje zasługuje

Od kilku miesięcy wiemy już, że w przyszłym roku, a konkretniej rzecz ujmując, już we wrześniu, ujrzymy sequel filmu. Póki co nie wiadomo jednak oficjalnie kto zagra dorosłe wersje dziecięcych bohaterów, w scenach rozgrywających się aż 27 lat po wydarzeniach z "jedynki". 

Jednakże prawdopodobnie już niebawem zostaną rozwiane kolejne tajemnice dotyczące TO: Rozdział 2, ponieważ według informacji dostarczonych przez portal Omega Underground, zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się już 28 czerwca tego roku i potrwać aż do przełomu października i listopada. Wtedy to także powinniśmy poznać całą obsadę i zobaczyć jakieś pierwsze materiały promocyjne.

TO. Zwiastun (2017)

 

Źródło: http://wegotthiscovered.com/movies/chapter-two-will-film-summer-full-kid-cast-returning/#gallery-2

Tagi: adaptacja film to kino książka stephen king to zdjęcia