Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 19:30
Tekken World Tour Finals 2017. Relacja z wielkiego turnieju Tekken 7
812V

Tekken World Tour Finals 2017. Relacja z wielkiego turnieju Tekken 7

Pod koniec ubiegłego roku w San Francisco odbył się duży turniej Tekken 7, na którym pojawili się najlepsi gracze z całego świata. W tym zacnym gronie znalazł się nasz czytelnik i to dzięki niemu możecie zobaczyć jak wyglądał Tekken World Tour Finals 2017.

Tekken 7 radzi sobie dobrze. Gra trafiła już do 3 milionów graczy z całego świata, a Bandai Namco może małymi krokami planować następne kroki. Studio skupia się teraz na nadciągającym Soulcaliburze.

Tekken 7 odniosło spory sukces. Sprzedano aż 3 mln kopii gry

12 listopada 2017 roku odbyło się Tekken World Tour Finals 2017. Najlepsi gracze Tekkena zjechali do Stanów Zjednoczonych – 5 najlepszych Amerykanów, 5 najlepszych Europejczyków, 5 najlepszych graczy z Azji oraz JDCR, czyli zwycięzca EVO 2017. Profesjonaliści zawalczyli o pulę 50 tysięcy dolarów, a cały turniej zdominowali koreańscy fighterzy.

Nie będę zdradzał wyników, ale serdecznie zapraszam naszą społeczność na materiał. Mateusz od prawie 20 lat czyta PSX Extreme i postanowił podzielić się swoją relacją z tej imprezy – film jest ciekawy, ponieważ pozwala zobaczyć całą otoczkę wydarzenia.

Patrząc na relację mam ochotę chwycić za kontroler i spędzić dzisiejszy wieczór na serwerach Tekkena. Świetnie wyglądają akcję upiększone radością i krzykami kibiców.

Dokładne wyniki z imprezy znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay relacja tekken 7 Turniej