Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2018 20:00
Kung Fury z Arnoldem Schwarzeneggerem. Były gubernator wystąpi w filmie
803V

Kung Fury z Arnoldem Schwarzeneggerem. Były gubernator wystąpi w filmie

Kontynuacja Kung Fury wygląda coraz lepiej. Do obsady został dołączony Arnold Schwarzenegger, który wcieli się w jednego z głównych bohaterów, a już wkrótce ekipa rozpocznie prace na planie filmowym.

W poniedziałek miałem okazję potwierdzić świetne informacje dotyczące kontynuacji Kung Fury. Tym razem nie otrzymamy krótkiej historyjki, a pełnometrażowy film, w którym pojawią się znani aktorzy.

Kung Fury otrzyma kinową kontynuację! W filmie wystąpią David Sandberg, Michael Fassbender i David Hasselhoff

Na planie Kung Fury 2 zobaczymy Arnolda Schwarzeneggera, czyli byłego gubernatora Kalifornii, który miał okazję wystąpić w między innymi serii „Terminator”, „Niezniszczalni”, „Batman i Robin”, „Maggie”, czy też „Plan ucieczki”.

Schwarzenegger wcieli się w prezydenta Stanów Zjednoczonych, więc możemy mieć pewność, że nie będzie to wyłącznie epizodyczna rola. W filmie wystąpi również Michael Fassbender (m.in. „Prometeusz”, „Bękarty Wojny”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Steve Jobs”, „Assassin’s Creed”, „Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Głód”), czy też David Sandberg, który jest reżyserem, scenarzystą i wcieli się w głównego bohatera.

Teraz pozostaje tylko czekać na pierwszy zwiastun, jednak musicie pamiętać, że prace na planie rozpoczną się latem, więc na stosowne „efekty” powinny zostać opublikowane najwcześniej pod koniec roku.

Tak prezentuje się zarys historii:

„Fabuła Kung Fury 2 zaprowadzi widzów do Miami, a dokładnie do 1985 roku. Miasto jest pilnie strzeżone przez głównego bohatera oraz jego zespół, ale przez tragiczne okoliczności zginie jeden z przedstawicieli Thuntercops i z tego powodu zespół zostanie rozwiązany. Sytuację wykorzysta tajemniczy złoczyńca, który zamierza pomóc Hitlerowi zdobyć broń ostateczną.”

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/arnold-schwarzenegger-joins-kung-fury-feature-film-1085102

Tagi: arnold Schwarzenegger film kung fury kung fury 2