Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.02.2018 11:43
Dark Souls: The Age of Fire. Nowe, piękne komiksy przed premierą remastera
1372V

Dark Souls: The Age of Fire. Nowe, piękne komiksy przed premierą remastera

Okazuje się, że premierze remastera Dark Souls towarzyszyć będzie nowy komiks, bazujący na uniwersum stworzonym przez FromSoftware.

W kierunku konsol obecnej generacji nadciąga zremasterowana wersja Dark Souls. To jednak nie wszystkie atrakcje dla fanów tej hardkorowo trudnej marki. Okazuje się, że na rynrek trafią również nowe komiksy, bazujące na wydarzeniach ze świata Dark Souls.

Wiedźmin 3 i Dark Souls 3 Deluxe Edition przecenione w PlayStation Store

Rzecz nazywa się Dark Souls: The Age of Fire i będzie wydana w 4 zeszytach (każdy będzie zawierać 32 strony). W komiksach znajdziemy "wszystkie główne postacie" z marki Dark Souls. Scenariusz ma podejmować tematykę "Legendy Srebrnych Rycerzy".

Za napisanie scenariusza odpowiada w Dark Souls: The Age of Fire Ryan O'Sullivan (który wcześniej pracował przy Void Trip i Warhammerze). Za rysunki odpowiada natomiast Anton Kokarev.

Komiks zostanie wydany w formie cyfrowej i fizycznej 16 maja 2018 r. Rzecz ma kosztować 4 dolary. W naszej galerii możecie zobaczyć okładki komiksów, a także próbkę tego, co znajdziemy w 4 odcinkach tej opowieści.

Remaster Dark Souls trafi na rynek 25 maja 2018 r.

Tagi: