Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2018 16:30
Mega Man X Legacy Collection może zostać rozbite na 2 gry. Capcom uśmiecha się do naszych portfeli
417V

Mega Man X Legacy Collection może zostać rozbite na 2 gry. Capcom uśmiecha się do naszych portfeli

Capcom pracuje nad kolejnym odświeżeniem przygód Mega Mana, ale zapowiedź produkcji mogła wprowadzić w błąd wielu graczy. Australijska witryna oceniająca zawartość gier informuje o Mega Man X Legacy Collection i Mega Man X Legacy Collection 2.

W ubiegłym roku Capcom świętował 30-lecie marki Mega Man i z tej okazji firma zapowiedziała Mega Man 11 oraz potwierdziła przygotowanie Mega Man X Collection. Od tego czasu czekamy na konkrety dotyczące obu produktów, ale Japończycy nie śpieszą się z prezentowaniem informacji.

Mega Man 11 i Mega Man X Collection nadciągają! Oglądajcie specjalny stream z okazji 30-lecia marki

Capcom potwierdził, że Mega Man X Legacy Collection będzie zawierać osiem produkcji z serii Mega Man X i zestaw trafi na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Od prawie trzech miesięcy czekamy na datę premiery, która powinna nadejść już wkrótce, ponieważ Australian Classification Board dodało do swojej bazy produkty.

Liczba mnoga nie pojawia się tutaj bez przyczyny, bo Australijczycy informują o „Mega Man X Legacy Collection i Mega Man X Legacy Collection 2”, więc bardzo możliwe, że wspomniane osiem tytułów zostanie rozbite na dwie części, a gracze kupią MMXLC z 4 grami oraz MMXLC2 z 4 pozycjami.

Nie jest to oficjalna wiadomość, ale zazwyczaj witryny oceniające zawartość tytułów nie popełniają błędów, a pojawienie się dwóch oddzielnych zakładek nie wróży nic dobrego. Konkretna wiadomość od Japończyków powinna zostać opublikowana w niedalekiej przyszłości.

Źródło: https://gamingbolt.com/eight-mega-man-x-games-will-be-split-among-two-legacy-collections

Tagi: Capcom Mega Man X Legacy Collection Mega Man X Legacy Collection 2