Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.02.2018 20:00
Ciche miejsce na mocnym zwiastunie. Horror może zaciekawić fanów gatunku
947V

Ciche miejsce na mocnym zwiastunie. Horror może zaciekawić fanów gatunku

Wyobrażacie sobie żyć w pełnej ciszy? Główni bohaterowie „Cichego miejsca” nie mogą wydobyć z siebie jakichkolwiek dźwięków, ale czy jest to w ogóle możliwe? Zobaczcie zwiastun filmu Johna Krasinskiego.

John Krasinski to znany aktor. Amerykanin wystąpił między innymi w „Licencja na miłość”, „Biuro”, „To skomplikowane”, „Pożyczony narzeczony”, a już wkrótce zobaczycie go w serialu „Jack Ryan”, w którym wcieli się w tytułowego bohatera. Mężczyzna jednocześnie stara się pracować nad filmami i od czasu do czasu jest producentem, reżyserem, czy też scenarzystą.

Kung Fury otrzyma kinową kontynuację! W filmie wystąpią David Sandberg, Michael Fassbender i David Hasselhoff

Aktor na pewno nie może narzekać na nudę, ponieważ w tegorocznym „Cichym miejscu” wcieli się w jednego z bohaterów, a jednocześnie ma okazję zająć się produkcją, reżyserią oraz opracował historię dla filmu.

Wspominam o tym nie bez powodu, bo zaprezentowano zwiastun, który wygląda naprawdę obiecująco. Na początku możemy spojrzeć na z pozoru zwyczajną rodzinę, ale ich zachowanie nie jest normalne – nie mogą wydawać najmniejszych dźwięków, a nawet muszą chodzić po wyznaczonych wcześniej ścieżkach.

Standardowo sytuacja musi się skomplikować, a głupia decyzja budzi potwory, które rozpoczynają polowanie. Nie jestem wielkim miłośnikiem tego typu horrorów, ale chętnie zapoznam się z ostatecznymi opiniami o tej opowieści.

Źródło: YouTube.com

Tagi: ciche miejsce Film trailer zwiastun