Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.02.2018 11:20
Gravel z Przepustką Sezonową i darmowymi dodatkami. Mamy konkretny gameplay
771V

Gravel z Przepustką Sezonową i darmowymi dodatkami. Mamy konkretny gameplay

Koniec z marketingowymi materiałami od wydawcy, Wreszcie możemy się przekonać jak najnowsza arcade'owa rajdówka wygląda w niezależnych materiałach gameplayowych.

Milestone zapowiedziało już w zeszłym roku, że Gravel trafi na rynek z małą obsuwą. Zamiast w grudniu 2017 roku tytuł wyląduje na półkach sklepowych i w cyfrowej dystrybucji 27 lutego 2018 r.

Gravel zaoferuje bogaty tryb Kariery

Gravel został już rozesłany w wersji próbnej do kilku redakcji, dzięki czemu możemy po raz pierwszy przyjrzeć się konkretnym ilościom gameplayu. Filmiki poniżej, które zaprezentowała ekipa Team VVV przedstawiają m.in. tryb Wild Rush, odpalony na trasie Blue Paradise. Zademonstrowano póki co tylko wersję gry na PC.

Milestone ma ambitne plany rozwijania Gravel. Wiadomo, że gra otrzyma 5 pakietów DLC, które będzie można kupić w formie Przepustki Sezonowej. Między lutym a czerwcem mamy otrzymać 12 nowych pojazdów, 10 tras z punktami kontrolnymi, 4 trasy typu Wild Rush oraz 2 wydarzenia z off-roadowej Kariery.

Oprócz tych atrakcji włoski Milestone obiecuje też darmową zawartość. Pierwszymi gratisowymi pakietami ma być “Gravel Free Car Bowler Bulldog” oraz “Gravel Free Car Acciona. W pierwszym darmowym DLC otrzymamy nowy pojazd zwany "Bulldogiem" a w drugim zasilany elektrycznością wóz Acciona. Pierwsze DLC będzie dostępne od 7 marca a drugie od 21 marca.
 

Tagi: