Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.02.2018 12:04
Lobo. DC Entertainment chce, aby film wyreżyserował Michael Bay
1213V

Lobo. DC Entertainment chce, aby film wyreżyserował Michael Bay

Po wielu klapach w sektorze filmowym, DC Entertainment postanowiło pójść o krok dalej ze swoii pomysłami i pragnie, by dobrze znany nam Michael Bay zgodził się wyreżyserować filmową adaptację Lobo!

Marvel ma swojego Deadpoola, to i DC także chce go mieć. Z tą małą różnicą, że jeszcze nie wie, jak chce się za to zabrać. Ekipa Warner Bros spotkała się już z Michaelem Bayem, aby przedstawić mu swoją koncepcję na to, jak widzą adaptację Lobo, a także by zebrać od niego odpowiednie wskazówki co do tego, jak mają przepisać swój scenariusz, by film stał się lepszy.

Czarna Pantera – recenzja filmu. Kolejny solidny Marvel

W akcję zmiany scenariusza zaangażowany jest pisarz Wonder Woman Jason Fuchs. Jeśli Michael Bay zgodzi się na wyreżyserowanie Lobo i włoży w swoje dzieło mieszankę tego co robi z serią Transformers oraz dobroci, jaką daje w innych reżyserowanych przez siebie produkcjach, możemy otrzymać naprawdę fajny, pełen akcji film.

Niestety, póki co nie mamy na ten temat więcej informacji, lecz możemy spodziewać się, że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy wszystko się już rozjaśni.

Źródło: https://geektyrant.com/news/dc-entertainment-wants-michael-bay-to-direct-lobo-and-he-has-met-with-them

Tagi: dc comics dc movies lobo michael bay