Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.02.2018 08:29
The Good Life. Po porażce na Fig Swery65 uruchomi jeszcze jedną zbiórkę pieniędzy
454V

The Good Life. Po porażce na Fig Swery65 uruchomi jeszcze jedną zbiórkę pieniędzy

Jedna z ciekawszych wieści ubiegłego roku dotyczyła produkcji The Good Life, czyli najnowszej gry Swery65, autora takich szalonych dzieł jak Deadly Premonition i D4: Dark Dreams Don't Die. Tytuł nie miał jednak szczęścia do kampanii crowdfundingowej.

Studiu White Owls, założonemu przez Hidetake "Swery65" Suehiro, nie udało się niestety w zeszłym roku uzbierać zakładanej sumki w portalu Fig. Deweloper przyjął chyba jednak staropolskie przysłowie, że jak nie wpuszczą go drzwiami, to wejdzie oknem. Deweloper zapowiedział właśnie, że The Good Life będzie można wspierać niedługo na Kickstarterze.

Pierwsze informacje o fabule The Good Life

Dokładnie 26 marca ruszy nowa kampania crowdfundingowa The Good Life. Produkcję będziemy tym razem fundować na Kickstartrze. SWERY65 lepiej przygotował się do całej operacji. Już teraz deweloper zakłada niższy cel finansowy, niż w trakcie zbiórki na Fig (gdzie próbował zgromadzić 1,5 mln dolarów). W trakcie kampanii na Kickstarterze mamy też zobaczyć konkretne materiały gameplayowe.

Już teraz SWERY65 ma dla nas coś co wygląda na pierwszy screenshot z The Good Life. W grze będziemy starać się rozwikłać kryminalną zagadkę w małym, zapyziałym brytyjskim miasteczku, w którym ludzie... zmieniają się w psy lub koty po zapadnięciu zmroku.

Tagi: fig kickstarter swery swery65 the good life