Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2018 20:29
Final Fantasy VII Remake powstaje bez zakłóceń. Wygląd Clouda został zmieniony
2311V

Final Fantasy VII Remake powstaje bez zakłóceń. Wygląd Clouda został zmieniony

Final Fantasy VII Remake nie będzie typowym przeniesieniem legendarnej produkcji na aktualną generację. Square Enix zdecydowało się podzielić grę na odcinki, a nawet główny bohater przeszedł znaczące zmiany w wyglądzie.

Final Fantasy VII Remake zostało ujawnione w 2015 roku, ale Japończycy nie zdecydowali się w tym wypadku na prosty port i szybką gotówkę. Twórcy znacząco zmieniają legendarną produkcję i dobrym potwierdzeniem tych słów są najnowsze informacje.

Final Fantasy VII Remake. Square Enix zaprezentowało nowe szkice koncepcyjne

W Japonii odbywa się właśnie specjalna wystawa z okazji 30-rocznicy serii Final Fantasy. Zaproszeni fani uniwersum mogli nawet spotkać się z deweloperami, którzy pracują aktualnie nad Final Fantasy VII Remake.

Było to niezwykłe doświadczenie dla miłośników, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Fani nie tylko wspominają o samym wydarzeniu, ale również pewnej sporej ciekawostce – podczas pokazu Naoki Hamaguchi (szef zespołu zajmującego się Final Fantasy VII Remake) pokazał nowe materiały z gry, na których została zaprezentowana nowa wizja Clouda Strife’a.

Tak, deweloperzy nie tylko dzielą produkcję na odcinki, dodają nowych bohaterów, chcą skupić się na pobocznych wątkach, ale nawet zdecydowali się na przeprojektowanie protagonisty. Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że nowy wygląd zaaprobował Tetsuya Nomura, według którego ostateczna wizja jest najbliższa oryginałowi względem wcześniej przygotowanych.

Bardzo możliwe, że screeny, czy też wcześniej opublikowane materiały wideo prezentowały bardzo wczesną fazę projektu i twórcy zdecydowali się na mocne zmiany. Aktualnie zdjęcia nowego Clouda nie zostały opublikowane w Sieci.

Japończycy potwierdzili również, że prace nad grą, czy też raczej pierwszą częścią przebiegają bez zakłóceń.

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-development/

Tagi: cloud strife Final Fantasy VII Remake Square Enix