Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.02.2018 13:02
Bayonetta 2 przetestowana na Switch. Tylko 720p, ale znacznie lepszy framerate niż na Wii U
1151V

Bayonetta 2 przetestowana na Switch. Tylko 720p, ale znacznie lepszy framerate niż na Wii U

Redakcja DigitalFoundry otrzymała już od Nintendo Bayonette 2, która trafi na rynek (w komplecie z częścią pierwszą) już za 10 dni. Sprawdźmy zatem jak tytuł wygląda na Switch.

Redaktorzy DigitalFoundry liczyli na rozdzielczość wyższą niż 720p. Okazuje się jednak, że deweloperzy woleli zagrać bezpiecznie, zapewniając stabilny framerate. Bayonetta 2 działa zatem na Nintendo Switch w rozdzielczości natywnej 720p i jak się okazuje wygląda prawie identycznie jak wersja z Wii U (również w takich aspektach jak cienie a nawet filtrowanie tekstur).

Bayonetta 2. Wiedźma w reklamie wersji na Switch

Jeśli chodzi o wersję na Switch Bayonetta 2 prezentuje tak samo w konfiguracji "zdokowanej" i mobilnej, co z pewnością może cieszyć. Z drugiej strony fani, którzy liczyli na ulepszenie grafiki mogą się poczuć trochę rozczarowani, bo gra wygląda prawie tak samo, jak na Wii U. Z jednym zastrzeżeniem - Bayonetta 2 na Switch jest bardzo stabilna, generując prawie zawsze 60 fps. Framerate tylko w trakcie największych zadym spada do 55 klatek na sekundę. Na Wii U framerate zaliczał natomiast często potknięcia aż do 40 fps.

Premiera Bayonetta & Bayonetta 2 na Switch odbędzie się już 16 lutego.

Tagi: