Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2018 17:21
W Kingdom Come: Deliverance zostanie prawiczkiem popłaca. Trofea zdradzają świetne elementy
2137V

W Kingdom Come: Deliverance zostanie prawiczkiem popłaca. Trofea zdradzają świetne elementy

Warhorse Studios odlicza dni do premiery Kingdom Come: Deliverance i z tej okazji do Sieci napłynęła pełna lista trofeów. Twórcy przygotowali sporo wyzwań, które powinny wymęczyć najtwardszych fanów gatunku RPG.

Kingdom Come: Deliverance trafi na półki sklepowe 13 lutego. Jest to ogromny, średniowieczny RPG, który może okazać się sporą niespodzianką dla fanów gatunku, ponieważ autorzy zapowiadają mocną historię pozbawioną smoków.

Kingdom Come: Deliverance. Mocny zwiastun przedstawia losy kowala

Ostrzegam przed spoilerami!

Możemy mieć pewność, że premiera Kingdom Come: Deliverance nie zostanie przesunięta. Pierwsi gracze zapoznają się z tym ogromnym tytułem, więc w Sieci wylądowała kompletna lista pucharków do zdobycia. Ostrzegam – niektóre z tych informacji lepiej odkryć z padem w łapach, ale jeśli nie obawiacie się niepożądanych treści, to czytajcie dalej…

W Kingdom Come: Deliverance możemy zatapiać swoje smutki w alkoholu, a za uzależnienie się od wyskokowych trunków otrzymamy pucharek. Nagrody zgarniemy również za między innymi niespanie przez dwa dni i dwie noce, niejedzenie przez trzy dni, przeczytanie 20 książek, czy też naparzenie 15 różnych rodzajów eliksirów. 

Twórcy zachęcą graczy do zabicia 20 wrogów z ukrycia, a nawet bycie popularnym w każdym mieście pozwoli zgarnąć trofeum. Standardowo zgarniemy „złoto” za ukończenie wszystkich zadań, ale… Grę można ukończyć zabijając tylko jedną osobę, jednak wybicie 200 ludzi również zostanie docenione.

System walki pozwoli wykonać ponad 100 combosów, a podczas przygody możemy trafić do więzienia – siedzenie w „kiciu” przez 3 dni to gwarantowany „brąz”. Deweloperzy pozwolą graczom wskoczyć w szaty zakonnika, a gdy ponadto zostaniemy w celibacie przez całą historię i zakończymy ją jako prawiczek, to dostaniemy dodatkowy pucharek.

To tylko część z naprawdę świetnych i pomysłowych wyzwań przygotowanych przez Czechów. Zachęcam do zapoznania się z pełną listą zadań przed wyruszeniem do tego średniowiecznego świata.

Maciej, dzięki za link!   

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios