Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.02.2018 14:12
Overwatch. Dzięki aktualizacji gra działa na Xbox One X w 4K i 60 klatkach na sekundę
1554V

Overwatch. Dzięki aktualizacji gra działa na Xbox One X w 4K i 60 klatkach na sekundę

Blizzard w ostatnim czasie wypuścił do Overwatch ważną aktualizację, dzięki której gra w końcu korzysta z dodatkowej mocy oferowanej przez Xbox One X. Jak się okazuje, Zamieć spisała się na medal, a gra chodzi jak marzenie.

Overwatch jest grą niezwykle dynamiczną, dlatego też dla komfortowego grania niezbędne jest to, aby płynność zabawy była niezachwiana i do tego na wysokim poziomie 60 klatek na sekundę.

Overwatch. Chiński Nowy Rok powróci już w przyszłym tygodniu

Blizzard Entertainment poszedł za wymogami czasu i przygotował specjalne aktualizacje dodające do jego gry nieco bajerów wizualnych, które są możliwe dzięki dodatkowej mocy Prosiaka oraz w ostatnim czasie Skorpiona.

Niestety w przypadku PS4 Pro sprawa została potraktowana nieco po macoszemu i Blizzard pozostawił grę jedynie na poziomie 1080p, a w obiecanym 4K działa tylko interfejs gry. Jednakże w wersji na Xbox One X, całość jest już zrobiona tak jak się należy, dzięki czemu tytuł chodzi w pełnym 4K z okazjonalnymi drobnymi spadkami rozdziałki, które są jednak niezauważalne, a przy tym gra chodzi w stałych, zablokowanych 60 klatkach na sekundę!

Overwatch: Xbox One X vs PS4 Pro Graphics Comparison

Tagi: