Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2018 15:06
Far Cry 3 na PlayStation 4 i Xbox One! Zwiastun fabularny Far Cry 5 i szczegóły dodatków
3767V

Far Cry 3 na PlayStation 4 i Xbox One! Zwiastun fabularny Far Cry 5 i szczegóły dodatków

Ubisoft potrafi zaskakiwać. Firma zdecydowała się przenieść Far Cry 3 na PlayStation 4 i Xboksa One. Z tej okazji możemy zapoznać się ze specjalnym zwiastunem, a jednocześnie zerkamy na fabularny materiał z Far Cry 5. To się nazywa dobry piątek!

Far Cry 5 zadebiutuje na rynku już 27 marca 2018 roku. Ubisoft ponownie postanowił wykorzystać siłę swoich marek i przenosi najlepszą (?) odsłonę serii na PlayStation 4 i Xboksa One.

Far Cry 5. Premiera, cena, edycja kolekcjonerska, wymagania, opinie

Ubisoft właśnie zapowiedział  cyfrową zawartość przygotowaną dla Far Cry 5. Produkcja otrzyma Przepustkę Sezonową, która będzie zawierać… Far Cry 3 Classic Edition. Odświeżona odsłona zadebiutuje latem! Tak prezentują się szczegóły przygotowanych dodatków:

  • Hours of Darkness: gracze przeniosą się w czasy wojny wietnamskiej i będą walczyć z partyzanckimi siłami Wietkongu.
  • Dead Living Zombies: gracze zmierzą się z hordami zombie, w licznych scenariuszach, wprost z filmów klasy B.
  • Lost on Mars: gracze opuszczą Ziemię i zmierzą się z marsjańskimi pajęczakami.
  • Far Cry® 3 Classic Edition: Już latem 2018 roku na PlayStation 4 i Xbox One ukaże się odświeżona Far Cry 3® Classic Edition, która zawierać będzie tryb fabularny dla jednego gracza znany z Far Cry 3. Pozwoli on weteranom serii i nowym graczom wrócić na Rook Island i zmierzyć się z jednym z najbardziej zwariowanych złoczyńców w historii serii, Vaasem, w którego wcielił się Michael Mando. Jako Jason Brody, gracze będą mogli ponownie odkryć tropikalną wyspę, aby odnaleźć i ocalić swoich przetrzymywanych w niewoli przyjaciół.

Far Cry 3 będzie dostępny dla posiadaczy Przepustek Sezonowych na cztery tygodnie przed premierą tej edycji jako osobny produkt. Jeśli zdecydujecie się nabyć Season Pass lub Far Cry 5 Gold Edition na PC, to po prostu pobierzecie pełną wersję Far Cry 3.

A teraz oglądajcie! Ubisoft przedstawił fabularny zwiastun Far Cry 5, a jednocześnie zapowiedział wspomniany Far Cry 3: Classic Edition. Szczególnie ciekawy jest ten pierwszy materiał, ponieważ pozwala bliżej poznać sektę Ojca.

Do galerii dorzuciłem grafikę zapowiadającą dodatki.

Tagi: far cry 3 far cry 5 Ubisoft zwiastun